El Yapımı Kozmetik Markası “LUSH” Yeni Mağazasının Kapılarını Açtı

Tüm dünyada kozmetik tutkunlarının yanı sıra organik ürünleri tercih edenlerin de gözdesi olan LUSH, Türkiye’deki 7. mağazasını Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Geleneksel kozmetik firmasından daha çok, sağlıklı ciltler için bir gıda mağazası olan LUSH, Türkiye pazarında hızla yayılmaya devam ediyor. "Taze", "organik" ve "el yapımı" ürünleriyle bütün dünyada bir fenomen haline gelen LUSH, Türkiye'deki 7. Mağazasını Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi'nde açtı. İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerinden Hollywood starlarına kadar pek çok kişinin müdavimi olduğu LUSH ürünleri; Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Kylie Minouge, Halle Berry, John Malkovich, Russel Crowe, Jude Law gibi birçok tanınmış yıldız tarafından kullanılıyor.

Tamamen el yapımı ve taze hammaddelerle üretilen cilt bakım kremleri, yüz maskeleri, banyo tuzları ve köpükleri, losyonlar, duş ürünleri, saç bakım ürünleri, el ve ayak bakımı, tıraş kremi ve renkli kozmetik dâhil 250'yi aşkın ürün çeşidiyle LUSH, tüm diğer kozmetik markalarından çok farklı. Yüzde 100'ü vejetaryen, yüzde 70'i vegan olan LUSH ürünleri, tamamen doğal ve organik maddelerden oluşuyor

Tüm LUSH ürünleri en yüksek kalitede ve en önemlisi organik hammaddelerden (şifalı bitkiler, meyveler, çiçekler ve bitkisel esans ve yağlar) ve tamamen elde üretiliyor. El yapımı LUSH ürünlerin içinde kullanılan içerikler, kimin tarafından, ne zaman yapıldığı ve son kullanma tarihinin ne olduğu gibi bilgiler etiketleniyor.


BİZE ULAŞIN