Aşk ve tutku çakraları!

SEVDİĞİNİZE ÇAKRA MÜCEVHER HEDİYE EDİN!
Spiritüel öğretilerden oluşan tasarım markası Kamalaya, Sevgililer Günü armağanları için, özgün yoga sembollerinden kapsayan "Birth Collection" daki Aşk ve Tutku Çakra Bileklikleri ile farklı hediye alternatifleri sunuyor.

Kamalaya Design ürünleri, artık on-line mücevher satış platformu online satış sitesi gimora'da, özel tasarım mücevhere sahip olmak isteyen takı tutkunları ile buluşuyor.

Gümüş ve gümüş üzerine altın kaplama olarak tasarlanan "Birth Collection" serisinde, her birinin özel anlamı olan ürünler, vücuttaki yedi çakrayı, meditasyon oturuşunu ve om işaretini temsil eden sembollerden oluşuyor. Her mücevher anlamını içeren açıklayıcı kartlar ile satışa sunuluyor. Her çakranın, vücuttaki yeri, isminin anlamı, elementi, temel ilkesi, içsel durumu, burcu, değerli taşı gibi detaylı bilgiler çakranın kimlik kartında belirtiliyor.

İsmini, insan zihninin aydınlanmasını sembolize eden "lotus çiçeği diyarı"ndan alan Kamalaya, ana teması spiritüel öğretiler olan takılarını "özün, bedende hayat bulmuş hali" olarak tanımlıyor. Sevgililer Günü için Aşk ve Tutku Çakra Bileklikler başta olmak üzere, Kamalaya Design en uygun hediye alternatiflerini sunuyor.

BİRTH COLLECTION
•Öz : Evrenin özü, en kutsal mantra Om sembolü
•Yakaza : Farkındalığı artıran meditasyon sembolü
•Çakralar :
oAşk – Anahata Çakra
oTutku - Svadhistana Çakra
oToprak - Muladhara Çakra
oMaya – Manipura Çakra
oTitreşim – Vishudda Çakra
oAy ve Güneş – Ajna Çakra
oBirlik – Sahasrara Çakra

Satış Noktaları:
Adres: Meclisi Mebusan Yokuşu, No:15, Kat 4, Cihangir - İstanbul
Tel: +90 212 243 1993

Adres: Çayır Caddesi,No:65 (Migros içi), İstinye - İstanbul
Tel: +90 212 277 1190

MÜGE NY
Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 20/4 Deniz Apt. 34367 Nişantaşı - Şişli / İstanbul
Tel - Fax: +90 212 241 5910
BİZE ULAŞIN