, 'jean'e el attı

Dinamik ve trendy duruşu ile modanın yeni çizgisi codentry ve Türkiye’nin gözde mankeni, başarılı, güzel oyuncusu Özge Ulusoy’dan kendi adının anlamını taşıyan “Different” isimli kapsül koleksiyon, Mart ayından itibaren codentry mağazalarında moda severlerle buluşuyor.

Modanın yeni çizgisi codentry ve güzel oyuncu, sunucu, model Özge Ulusoy "Different" isimli koleksiyonuyla, Jean de özgürlük başlıyor. Rock şıklığının temel alındığı siyah, gri, antrasit, bej, haki gibi renklerin ağırlıkta olduğu Jean ve tişörtler ilkbahar-yaz için sizlere farklı bir atmosfer sunuyor.

Güzel oyuncu, model ve sunucu " Bir yıldır aklımda olan bir projeyi, sürekli çalıştığım, ekibini çok sevdiğim, aile gibi hissettiğim Adil Işık Group ile paylaştım ve projeyi hayata geçirdik. Different kendi ismimim de anlamı olan başka-farklı anlamında seçtim. Koleksiyonda kullandığımız her kumaş, model ve renklerin farklı olması için dikkat ettik. Tamamen kendi giymek istediğim, aynı zamanda yakın çevremdekilerinde fikirleriyle harmanlayarak modern, kullanışlı bir koleksiyon yarattık. . Jean'i günlük, spor ve gece şık olarak kullanabilecekleri bahar ve yaz ayları için çok farklı çok fit hissedecekleri bambaşka modern bir koleksiyon oldu. Uzun yıllar modası geçmeden farklı aksesuarlarla çok uzun yıllar kullanabilecekleri bir koleksiyon oldu'' dedi.

Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ''Özge Ulusoy'la uzun süredir devam eden çalışmalarımız esnasında ortaya çıkan koleksiyon hazırlama fikri hepimizi heyecanlandırdı. Trendlerde öne çıkan Jean tarzını Özge Ulusoy'un stili ve çizgisi ile birleştirerek, sezona yeni yorum getirecek bir koleksiyon ortaya çıkardık. Koleksiyonun içerisinde boyfriend ceket, yelek, pantolonlar, skinny ve ispanyol paça pantolonlar; derin kol oyuntulu atletler, sloganlı mini tshirtler başrolde yer alıyorlar. İşleme ve baskılarla süslenen koleksiyonu, şık ve spor olarak iki ayrı tarzda toparladık. Blue glam grubumuzda ışıltı ve parıltılar ön plana çıkıyor. Bu tarza hitap eden ürünlerimizin hikayesinde pırıltılı detaylar yer alıyor. Bu detayları düğmeler ve aksesuarlarda da hissettirmeye dikkat ettik. Kumaşlarda da daha parlak tercihlerde bulunduk. Spor tarza hitap eden ürünlerimizde ise yıkama efektlerini kullanarak daha günlük Jean pantolonlar oluşturduk. Burada kullandığımız aksesuarlarda armaları tercih ederek daha stilize bir görünüm yarattık. Ürünler üzerinde farklı yıpratmalar ve yıkamalar uygulayarak süsledik; sportif bir rock chic havası yaratmaya çalıştık. Bayanlar bu ürünleri gündüz düz ayakkabıyla kullanabildikleri gibi; gece topuklu ayakkabı kullanarak güne devam edebilirler'' dedi.

Özge Ulusoy "Kapsül" koleksiyonuna codentry mağazalarından ve www.codentry.com online satış sitesinden ulaşabilirsiniz…

BİZE ULAŞIN