'nin yeni yüzü

Türkiye’nin sevilen ve tanınan kadın markası Penti; koleksiyonlarıyla olduğu kadar her yıl sinema filmi tadında çektiği reklam filmleriyle de konuşuluyor. Bu sezon yine çarpıcı bir reklam filmine imza atacak olan Penti; reklam yüzü olarak Hadise’yi seçti.

Oldukça iddialı ve çok konuşulacak olan reklam filminde izleyicinin karşısına çok farklı bir şekilde çıkıyor.

ile ikinci kez bir araya gelen Hadise; "Penti ile müthiş bir enerji ve uyum yakaladığımız için ikinci defa bir araya gelmekten çok mutluyum. Penti ile çalışmak bana büyük keyif ve heyecan veriyor. Çünkü aramızdaki sinerji çok renkli, güzel ve başarılı işler ortaya çıkarıyor. Bu yüzden çok heyecanlı ve mutluyum. İnanıyorum yine beraber iyi bir iş çıkaracağız." diyerek markaya olan bağlılığını ifade etti.

Ayrıca Hadise; "Bu reklam filmiyle izleyicileri ve hayranlarımı son derece şaşırtacağımı düşünüyorum. Çünkü beni bugüne kadar hiç görmediğiniz bir şekilde göreceksiniz. " diyerek reklam filmi ile ilgili merak uyandırdı.

Yaratıcılığını MovidaPlus MAP'ın, yaratıcı yönetmenliğini Oğuzhan Akay'ın yaptığı reklam filminin yönetmenliğini Metin Arolat üstlendi. Çekim aşamasında olan reklam filmi Ekim ayında izleyicileri ile buluşacak.

Hadise ile Selfie İmkanı
Eylül ayında Penti Facebook sayfasındaki "Penti ile Star Sensin" adlı uygulamaya katılanlar reklam filmi çekimi sırasında Hadise ile "Selfie" şansını yakalayabilecek.
BİZE ULAŞIN