Spora giderken ne giyeceğini bilmek ciddi bir iştir!

Hazır Londra Moda Haftası başlamışken TopShop Unique defilesinden yaptığımız çıkarımlar sonucu bu başlığı uygun bulduk! Spor yapmak kadar spora giderken ne giyeceğinizi bilmek de önemli. Tarzınıza uyabilecek bu 7 stille fark yaratmak isteyen siz kadınları böyle alalım...Hazırlayan: Nilüfer TÜRKOĞLU
nilufer.turkoglu@caferuj.com.tr

Topshop'ın Unique koleksiyonuyla nihayet tanışma fırsatı bulduk! Londra Moda Haftası'nın sağlam pabuçlarından biri olduğunu söylemeden tasarımcı ekibin spor yaptığını belirtmeliyiz! Markanın 2015 İlkbahar / Yaz koleksiyonu için hazırladığı koleksiyon, özellikle spora giderken niye giyeceğini dert edinen kadınlara kusursuz bir hizmet sunuyor!

Model Cara Delevingne'nin başrolüne oturduğu defilenin ayrıntılarını paylaşacak olursak markanın "Sportif Moda" konseptinin aldığını çizdiğinizi söyleyebiliriz. Bisiklet yaka kazaklar ve trikolar, dizüstü pileli etekler, şort biçiminde mini etekler, kalın kemerlerle kombin edilen gömlek biçimli kısa tulumlar, defilenin anahtar parçaları. Kimi tasarımlarda golf oyunayan bir kadın silüetinin izlerini bulmak mümkün.

Şimdi sizi defileye sürükleyelim. Sırf bu şıklık için bile spor yapmak isteyebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN