Victoria’s Secret’tan oryantal çizgiler

Yılbaşı defileleri büyük bir merakla beklenen Victoria’s Secret, bu yıl ilk defa iki adet Fantasy Bra üretti. Oryantal çizgiler taşıyan bu iki sütyeni, markanın en ünlü melekleri Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima tanıttı.

Yılbaşı defileleri büyük bir merakla beklenen Victoria's Secret, bu yıl ilk defa iki adet Fantasy Bra üretti. Oryantal çizgiler taşıyan bu iki sütyeni, markanın en ünlü melekleri Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima tanıttı.

Victoria's Secret, yılbaşı dönemi yaklaştıkça ürünleri ile ilgili merak uyandırmaya devam ediyor. Her yıl aralık ayında gerçekleşen ünlü Victoria's Secret defilesine bir ay kala, marka bu yılın 'Fantasy Bra'sını tanıttı. Her yılın star mankeninin tanıttığı ve değeri milyon dolarları bulan bir sütyen üreten Victoria's Secret, bu sefer bir ilki gerçekleştirerek iki adet ürün tanıttı.

Bu yıl Fantasy Bra'yı tanıtacak isimlerse markanın en popüler modelleri Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima olacak. Her biri 2 milyon dolar değerindeki sütyenlerin üzerinde 16.000 adet değerli taş ve kristaller bulunuyor. Yapımı tam 1380 saat süren Fantasy Bra, aynı zamanda 18 ayar altın zincirlerle donatılmış. Bu yıl Victoria's Secret'ın sahnesinde ilk defa iki manken bir arada yürüyecek.

Oryantal detaylara sahip olan Fantasy Bra, bu yıl ilk defa sadece bir sütyen değil aynı zamanda bir vücut giysisi sayılabilecek kadar çok aksesuara sahip.

BİZE ULAŞIN