Victoria's Secret'tan 2 milyon dolarlık fantezi sutyen

Geleneksel yıl sonu defilesi için hazırlıklarını son hız sürdüren Victoria's Secret, meraklılarının heyecanla beklediği fantezi sütyenini de gün ışığına çıkardı.

Ve işte yılın yine o zamanı geldi çattı! Her yıl Aralık ayında gerçekleşen Victoria's Secret Şov'da bu yıl görücüye çıkacak olan fantazi sütyenin nasıl olduğunu merak ediyor musunuz?

Victoria's Secret bu yılbaşında dünyaca ünlü mücevherci Mouawad tarafından Victoria's Secret için özel olarak tasarlanan ve merakla beklenen 2015 Fireworks Fantasy Sütyeni tanıtacak. Victoria's Secret Meleği Lily Aldridge, Fantasy Sütyen ile 8 Aralık gecesi CBS televizyonunda yayınlanacak 2015 Victoria's Secret Defilesinin "Havai Fişekler" bölümünde ilk defa podyuma çıkacak.

2 milyon dolar değer biçilen 2015 Fireworks Fantasy Sütyen ve ayrılabilir kemerinde tamamı 18 ayar altın üzerine işlenmiş mavi topaz, sarı safir ve pembe kuvars gibi 6.500'den fazla değerli taş bulunuyor. 2015 Fireworks Fantasy Sütyenin ilham kaynağı olan Victoria's Secret Very Sexy Flirt Sütyen ise 11 Kasım'dan itibaren mağazalarda satışa sunulacak.BİZE ULAŞIN