Adidas'ın yeni yüzü Karlie Kloss

Karlie Kloss, bu defa da adidas by Stella McCartney Sonbahar / Kış 2016 kampanya yüzü oldu.

adidas by Stella McCarney koleksiyonu, bugünün çok yönlü ve kuvvetli kadınlarına ilham vermek ve onları güçlendirmek amacıyla en son teknoloji ile stili birleştiriyor.

adidas by Stella McCartney Sonbahar / Kış 2016 sezonuna, işlevsel teknoloji, kadınsı siluetler ve cesur desenlerden oluşan dinamik bir koleksiyonla başladı. Günümüzün çok yönlü ve kuvvetli kadınlarını yansıtan Sonbahar / Kış 2016 kampanyası tüm dünyadaki kadın sporcuları engelleri aşmaları ve yeni seviyelere ulaşmaları için teşvik ediyor.

Stella McCartney koleksiyon ile ilgili şunları söylüyor:
"Bu koleksiyon modern, sporcu kadınların eşsiz enerjisinden ilham alırken, onların özgün stillerini ifade etmelerine de olanak sağlıyor. Koleksiyondaki parçaların her biri, kendi kendilerine meydan okuyup, daha iyisi için çabalayan ve de ister kendi rekorunu kırarak, ister daha önce denenmeyen bir sporu deneyerek başarılı olmayı hedefleyen kadınları cesaretlendirmek için hazırlandı."

adidas by Stella McCartney, süpermodel Karlie Kloss'un Sonbahar / Kış 2016 kampanyasının yüzü olarak adidas by Stella McCartney'e katıldığını duyurdu. Karlie Kloss, hem model olarak hem de atletik becerilerini sergilediği spor alanında sınırları zorlamayı seven bir isim. Modellik, spor, bilgisayar mühendisliği ve hayırseverliğin dahil olduğu etkileyici yetenek listesi ile Karlie, dünya çapında kadınlara ilham olan bir isim. Değer ve inançları markanın değerleri ile fazlasıyla örtüşen 23 yaşındaki model, doğal spor yeteneklerini koleksiyonun önemli ürünleri içinde sergiliyor ve tüm dünyadaki atletik kadınları cesaretlendiriyor.

İşlevsel teknoloji ile keskin bir stilin birleşiminden oluşan adidas by Stella McCartney Sonbahar / Kış 2016 Koleksiyonu, spor giyimin sınırlarını zorluyor; bugünün çok yönlü ve kuvvetli kadınlarına engelleri aşıp her antrenmanda en iyisini başarmak için cesaret veriyor.

adidas by Stella McCartney ile işbirliği sebebiyle duyduğu heyecanı paylaşan Karlie Kloss şöyle diyor:
"adidas by Stella McCartney ile çalışmak benim için gerçek bir gurur kaynağı. Ben her fırsatta, en iyisini başarmak için sürekli çabalayan biriyim ve sevdiğim şeylerden de asla taviz vermek istemem – özellikle moda ve spor. Bu yüzden de markanın değerleri ile doğal olarak uyuşuyoruz."

Stella McCartney ise şunları söylüyor:
"Karlie gerçek bir adidas by Stella McCartney kadını. İster kamera önünde olsun ister spor salonunda kendini zorluyor olsun, kendi stilini ifade etmekten ödün vermeyen ve etrafındakileri de etkileyen benzersiz enerjiye sahip. Onun Sonbahar / Kış 2016 Koleksiyonu'nun yüzü olmasından büyük heyecan duyuyorum. Karşımızda, yeni nesil kadınları hedeflerine taviz vermeden ulaşmak için her türlü çabayı göstermeye cesaretlendiren bir kadın var."

Sonbahar / Kış 2016 koleksiyonu, en zorlu stüdyo antrenmanlarına destek vermek amacıyla üretilen ilk özel High Intensity Interval Training (HIIT) serisi, uzun mesafe marathon antrenmanının yanı sıra günlük koşular için tasarlanan koşu koleksiyonu ve en yüksek konfor ile hareketin zihindeki özgürlüğü için tasarlanan Yoga koleksiyonundan oluşuyor.
.
BİZE ULAŞIN