Geçmiş ve genç bir araya geldi

80 yıllık köklü geçmişini arkasına alarak ayakkabı sektörüne yön gösteren Hotiç, 2018 İlkbahar- Yaz sezonunu merkez ofislerinde düzenledikleri davetle moda severler ile buluşturdu.

İlkbahar- Yaz kadın ve erkek koleksiyonlarının tanıtıldığı davette koleksiyonları yakından inceleme fırsatı yakalayan moda severler, ilkbahar- yaz esintileri ile bezenen atmosferde keyifli müziğin ve şık ikramların da keyfine vardılar.

Vintage etkilerin ön planda olduğu kadın koleksiyonu ile rahat, doğal ve modern görünümlü erkek koleksiyonu davetlilerden tam not aldı.

Yaratıcılığın bireysellik ile eş anlamlı olduğunu savunan , İlkbahar- Yaz koleksiyonunda geçmişin çizgilerini modern ve genç bir tarz ile harmanlayarak günümüz kadınlarının hem şık hem de stil sahibi olma arzusuna cevap veriyor.

Geçmişten ilham alan Hotiç İlkbahar- Yaz Koleksiyonu; genç, modern ve feminen yansımalar ile şık ve casual arasındaki sınırları yeniden yazıyor.
Kendine has modern çizgisi ve seçkin tasarımlarıyla Hotiç, İlkbahar- Yaz Koleksiyonunda yaş grubu sınırlamalarını ortadan kaldırıyor.
90'ların kalın tabanlarından ilham alınarak tasarlanan sneakerlar İlkbahar-Yaz sezonunda da trend tutkunlarının yeniden gözdesi olmak için hazırlanıyor.

Yüksek tabanlı sandaletler, Retro sokak tarzı ve 90lı yılların trend öncüsü spor ayakkabılar sezonun vazgeçilmez parçalarından olmaya devam ediyor.

Dinamik notalardan beslenen Hotiç'in, İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda; enerjik renkler, karışık malzemeler, eklektik dokular ve metalik renklerin rüzgarı esiyor. Zariflikten ve romantizmden yana olan kadınların tercihi pastel tonlar, taşlı aksesuarlar, saten ve inciler sezonun göze çarpan detayları arasında. Stilettolar ve yüksek platformlar, renkli ve pırıltılı feminen ayrıntıların ışıltılı aurası ile yeniden yorumlanıyor.

Hotiç, İlkbahar- Yaz Koleksiyonunda renk bloklarıyla birleşen grafik desenli çantalar sezonun ilerleyen dönemlerinde yerini yumuşak renk detaylarına bırakıyor.

Siyah ve beyazın klasik birleşimi doğal malzemelerle bu sezon yeniden öne çıkıyor. Özellikle koleksiyonda yer alan rafya detaylar yüksek platformlarda, bağcıklı espadrillerde ve alışveriş çantalarında hayat buluyor.

Hotiç'in; sezon trendi renkleriyle güncelleyip, yılan ve kroko desenleri ile harmanlayarak oluşturduğu tasarımlar, zamanın ruhunu yakalamak isteyenler için mağazalarda yerini alıyor.

Sezonun bohem hissini ön plana çıkaran etnik desenler; babuşlar, stilettolar ve alışveriş çantalarında boy gösterirken; renkli parlak taşlardan oluşan hayvan motifleri koleksiyonda safari rüzgarı estiriyor.

Bu sezon kendini yeniden gösteren kamuflaj deseni, sneaker ve bel çantaları ile feminen bir dokunuş kazanıyor.

Hotiç'in klasiklerden vazgeçmeyen kadınların tercihi monogram çantaları, yaz aylarının enerjisini mavi tonlarıyla yansıtıyor.

BİZE ULAŞIN