'den stili

Yönetmenliğini üstlendiği klibiyle 2 günde 12 milyon izlenen Aleyna Tilki, kıyafetleri için Madonna ve Rihanna’yı da giydiren ünlü modacı Dilara Fındıkoğlu'nu tercih etti.

Giriş Tarihi: 08.06.2018 09:59 Güncelleme Tarihi: 08.06.2018 10:01

Geçtiğimiz ay "İlk kez yönetmen koltuğunda oturarak çok farklı ve iddialı bir klip çekeceğim" diyen , dediğini yaptı. Yıldız Tilbe'nin 'Yıldızlı Şarkılar' albümünde seslendirdiği 'Yalnız Çiçek' şarkısının klip çekimini de üstlenen Tilki, rekora koşuyor. Geçtiğimiz gün YouTube'da beğeniye sunulan klip, ilk iki günde 12 milyon kez izlendi.


Aleyna Tilki, Dilara Fındıkoğlu'nun Londra Moda Haftası'nda tanıttığı 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonundan parçalar giydi.

DİLARA FINDIKOĞLU TERCİH ETTİ
Büyük ses getiren klibiyle YouTube dünya trend listesinde 2. sıraya yükselerek ABD'li şarkıcı Selena Gomez'i bile geride bırakan 18 yaşındaki başarılı popçu, klipteki imajıyla da tam not aldı. Kostümlerinden saç ve makyajına kadar her şeyle kendi ilgilenen Aleyna, klipteki stili için de dünyaca ünlü türk tasarımcı 'nun kıyafetlerini tercih etti.

İDDİASI STİLİNE DE YANSIDI
Aleyna Tilki, olay klipteki kostümleri için "Kıyafetler çok özel bir vizyonun tasarımı… Madonna ve Rihanna'dan sonra Türkiye'de ilk ben giydim" diyerek de havasını attı. Madonna ve Bella Hadid gibi dünyaca ünlü yıldızların gözdesi Fındıkoğlu'yla çalışan Tilki, klibinin tıklanma sayısı kadar iddialı stiliyle de dünya starı olduğunu kanıtladı.


Dilara Fındıkoğlu


Madonna ve Bella Hadid, Dilara Fındıkoğlu tasarımlarıyla...

BİZE ULAŞIN