Victoria Beckham x Reebok 2019 İlkbahar

Victoria Beckham x Reebok 2019 İlkbahar koleksiyonu, basit ve modern bir tasarım hikayesiyle kaliteli spor giyime yeni bir bakış açısı sunmak üzere yola çıktı.

Giriş Tarihi: 23.01.2019 15:55 Güncelleme Tarihi: 23.01.2019 15:56

Spor giyim markası Reebok ile modanın öncü isimlerinden Victoria Beckham ile gerçekleştirdiği güçlü iş birliği sonucu ilk koleksiyonunu tanıttı. Reebok x Victoria Beckham 2019 İlkbahar Koleksiyonu, çok yönlü bir kullanım kolaylığı sağlarken mevsimsel kahverengi, gümüş ve gri tonları ile göz dolduruyor.Victoria Beckham'ın Los Angeles ve Londra'da yaşadığı deneyimden ilham alan Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu, rahat Kaliforniya ruhunu zarif İngiliz terziliği ile bir araya getiriyor. Performans ve sokak giyimini bir araya getiren koleksiyon, çağdaş bir yaşam tarzını yansıtıyor.

Sade bir estetiğe sahip olan 2019 İlkbahar Koleksiyonu'nda mevsimsel kahverengi, gümüş ve gri tonlarını ağırlığını koyarken; koleksiyondaki parçalar günbatımı turuncusu, siyah ve beyaz ile harmanlanan kaliteli kumaşlar ve tekniklerle üretiliyor.

Koleksiyonun tasarım süreciyle ilgili konuşan Beckham, "Bu koleksiyonun ardındaki düşünce, sokak giyiminin rahat tavrı ile spor giyimin teknik performansını birleştirmek, bunu yaparken markamın minimal estetiğine sadık kalmak ve üniseks parçalara yer vermekti. Her parça, spor yaparken ideal biçimde esnemek, uyum sağlamak ve hareketler arasındaki geçişleri desteklemek için tasarlandı. Ancak ileriye dönük ve herhangi bir gardıroba kusursuz bir şekilde uyum sağlayabilecek bir şey yaratmam da önemliydi. Koleksiyondaki parçalar spor salonundan ofise veya okula çok yönlü bir kullanım kolaylığı sağlıyor."

BİZE ULAŞIN