Gigi Hadid New York'da Yeni Bir Stil Anıyla Kameralardan Kendini Gizleyemedi

Kış tüm hızıyla devam ediyor ve soğuklar henüz bir yere gitmeyi planlamıyor, peki bu durumda ne yapmalı? Elbette Gigi Hadid gibi siz de orijinal moda alternatifler bulmaya çalışın. Çünkü Hadid bu göz korkutucu görevin üstesinden gelmiş gibi görünüyor. Model, yeni doğan kızı ile oldukça nadir görülen bir kış görünümünde yürüyüşe çıktı.

Giriş Tarihi: 12.01.2021 11:11 Güncelleme Tarihi: 13.01.2021 11:09

Tüvitten yapılmış sıcak bir kışlık palto ve sıkıcı bir örme şapka yerine çoktan büyük bir trend haline gelen ikonik Louis Vuitton monogramlarıyla süslenmiş kürklü bir panama seçti. Görüntüyü bol pantolonlarla tamamladı (kışın giyilmemesi gerektiğini kim söyledi?) Ve sıra dışı bej stiletto botlarıyla ki belli bir mesafeden süet gibi görünüyorlar, ancak daha yakından incelendiğinde yumuşak kadife olduğu ortaya çıkan camel çizmeleriyle harika bir stildi.

Paparazzilerin dikkatini çekmemek için, model yüzündeki maske ve güneş gözlükleri işe yaramadı: tabii ki, New York sokaklarında "kimliği belirlendi" ve bu stil anıyla beraber de fotoğraflandı.

Kışın orijinal bir imaj yaratma konusunda bize başka kim ilham olacak? Hadid'in artık anneliğin tadını çıkardığını ve modellik kariyerinden uzun zamandır beklenen bir mola verdiğini de düşünecek olursak...

BİZE ULAŞIN