YAZIYI GÖNDER
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Hava akımıyla saç şekillendirmek

Harper's Bazaar Güzellik Editörü Pelin Hasçalık, Dyson Airwrap'in akıllı ısı kontrolü ve güçlü hava akımı sayesinde saçları şekillendiren yeni teknolojisini denedi.

Fark yaratan teknoloji Dyson Airwrap™ 'in en öne çıkan özellikleri ise şöyle:

Akıllı ısı kontrolü sayesinde 150 derecenin üzerindeki sıcaklıklar, saçlarda aşırı ısı hasarına neden olabilir. Dyson Airwrap™ şekillendiricinin
termistörü, saniyede 40 defadan fazla hava akımı sıcaklığını ölçüyor. Aşırı ısı hasarını önlemek için sıcaklığı 150 derecenin altında tutarak, ısıtıcıyı akıllıca kontrol eden mikroişlemciye veri iletiyor.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici, aşırı ısı olmaksızın saça şekil vermek için Coanda etkisini kullanıyor. Aerodinamik teknolojiye sahip Coanda etkisi ile hava akımı, doğru hızda ve basınçta itildiğinde, doğal olarak çevresindeki havayı sürükleyen bitişik bir yüzeyi takip ediyor. Airwrap™ şekillendirici, başlık çevresinde saçları nazikçe çeken, saran ve kıvıran dönen bir hava girdabı oluşturuyor. Dyson'ın dijital motor teknolojisi, Coanda etkisini yaratmak için gereken yüksek basınçlı ve hızlı hava akışını sağlıyor. Ve şekillendirme süresince, havayı kullanarak saçınızı kendine doğru çekerek sarıyor.

Dyson Airwrap™, farklı aparatları ile; saçınızdakinemi koruyarak şekillendirmek üzere tasarlanmış. Saçınızdaki nemi güçlü hava akımı ve kontrollü ısı ile birleştirerek, aşırı ısı kullanmadan şekillendiriyor. Şekillendirme öncesi kullanılan kurutucu aparat, ıslak saçları nemli ve şekillendirmeye hazır hale getiriyor. Düzleştirme fırçaları, güçlü hava akımıyla doğal bir fön etkisi yaratarak saçları düzleştiriyor. 30 mm Airwrap™ saç maşaları hacimli bukleler ve dalgalar oluştururken, 40 mm saç maşaları büyük bukle ve dalgalar oluşturarak saçları şekillendiriyor. Dyson Airwrap™'in şekillendiricinizi ve aksesuarlarını koruyan bir çantası da var…

DİĞER VİDEOLAR

BİZE ULAŞIN