Son dakikada şıklığı

30.12.2016, Cuma

Deliler gibi eğleneceğiniz partiye mi dahil oluyorsunuz? Evde arkadaşlarla mı takılıyorsunuz? Hiçbir şey yapmadan rutini mi takip ediyorsunuz? Yoksa, gözünüz telefonda, son dakika gelecek olan haberi mi bekliyorsunuz? Nedir bu akşam için planınız?

@ozlemyilmazkucuk

Plan ne olursa olsun yeni bir yıla girmenin heyecanını hissediyor ve yeni yılın mutluluk getirmesi için dilekler tutuyorsanız; enerjinizi hemen toplamalı, biraz saçlarınızı şekillendirmeli, hafifçe makyajınızı yapmalı ve hemen gardırobunuzun karşısına geçmelisiniz. En sevdiğiniz o elbiseyi üzerinize giymenizi ve kendinizi en iyi, en güzel hissettiğiniz halinizle yepyeni yeniliklerle gelen yıla selam vermenizi istiyorum sizden. Sanırım çok da bir şey istemiyorum…

Aslında bu sefer sözüm son dakika insanlarına. Ben de öyleyimdir ya biraz, iyi bilirim bu konuyu o yüzden. Son dakika planlarını seviyor ve dahil olmaktan çekinmiyorsanız size birkaç önerim var. Son dakika konusunun en büyük sorunu ne giysem sorusuna cevap arıyor; hemen önerilerime geçiyorum.

Tabii mekanın, konseptin önemi büyük ancak bu sizin gecenizse; evde tek başınıza dahi olsanız, her şey serbest bu gece. Abarttıkça abartabilir, geceye damganızı vurabilirsiniz. İstediğiniz gibi giyinin ve objektiflere poz verin; bırakın gece sizi takip etsin!

Yeni yıl gecesine dair stil örnekleri ve yazının tamamı için tıklayın.

BİZE ULAŞIN