Haftanın burç yorumları 25-31 Ocak, 2017

25.01.2017, Çarşamba

Haftanın gezegen hareketleri, aşırı uçlarda gezmemize neden olabilir. Duygusal gerilimler ortaya çıkarken, artan enerjimizi olumlu amaçlar için kullanabiliriz.

HAFTANIN YORUMU:
Bu hafta inatçı yönlerimizin bize sağlayacağı avantajları kullanacağız. Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir hafta. İsteklerimizi çevremize yansıtırken, kişisel egolarımız gündeme gelecek. Tartışmamız gereken ortamlarda bulunabiliriz. Çevremizdeki kişilerin bizi anlamaları zorlaşacak. Özgürlüğün, duygusallığın ve enerjinin bileşkesinin sentez oluştuğu bu hafta, kişisel amaçlar toplum hizmetinde kullanılacak.

BU HAFTA DOĞANLAR:
Seçici ve özenlidirler. Akıl ve duygusallık birlikte çalışır. Geçmiş yaşam deneyimlerinden ders almasını iyi bilirler. Çevrelerini koruma içgüdüleri oldukça yoğundur. Bu kişiler oldukça çekici ve etkileyicidirler. Sıcak romantik, ateşli aşıklardır. İstemeseler de önyargılı olmaktan kendilerini alamazlar. Birlikte olduğu kişiyi sürekli mükemmel görmek istedikleri için, partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler.

KADINLAR: Her şeyin zorunu seçerler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Sağduyu ve sorumluluk duyguları fazla gelişmiştir. Aşk onların yaşam biçimleridir. Aşık oldukları zaman, mutluluktan ışıldayan gözleriyle, duygularını herkesle paylaşmak isterler.
ERKEKLER: Çekici, ayartıcı ve oyun bozandır. Sürekli sevildiğini hissetmek ister ve isterse kolayca alışkanlıklarını değiştirebilir. Vefasızlıkla suçlansalar bile aşkın değerini bilecek kadar sağduyuya da sahiptirler. Sevgi kelimesi onlar için çok şey ifade eder. Hiç kuşkusuz mükemmel bir aşıklardır.
ÇOCUKLAR: Daha küçük yaşlarda, maceracı bir ruh taşırlar ve gelecek ile ilgili planlar yaparlar. Yemek seçtikleri için, oldukça kaprisli çocuklardır. Mide ve bağırsakları hassastır. Bellekleri çok güçlüdür. Çabuk öfkelenirler.

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN