Haftanın burç yorumları 15-21 Şubat, 2017

17.02.2017, Cuma

Eski sırlar ortaya dökülebilir...

HAFTANIN YORUMU:
Ailemizde süregelen sorunların nedenlerini araştırabiliriz. Fiziksel özelliklerimiz ön plana çıkacak. Eski bir sırrınız ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda hala yolunda gitmeyen durumlar mevcut.
BU HAFTA DOĞANLAR:
Enerjileri yüksek kişilerdir. Yaşam iddiaları oldukça belirgin olduğu için, kaybetmek onlara göre değildir. Birlikte çalıştığı kişilerin, yaratıcı ve yetenekli olmasına özen gösterirler. Pratik davrandıkları konuda, aynı frekansı da, karşılarından beklerler. Bazen umursamaz tavırları yüzünden çevrelerini kızdırabilirler.
KADINLAR:
Konuşurken, sözleri anlamlı ve abartılıdır. Düşüncelerine müdahale edilmesinden hoşlanmazlar. Evlilik konusunda, sorumluluk almaktan çekinirler. Ağır bedensel işleri ve yaşamın güçlüklerini sevmezler. Herkesten üstün olma duyguları yüzünden, onları antipatik bulanlar da vardır.
ERKEKLER:
Emir almaktan sıkılırlar. Yüz mimikleri hoş ve anlamlıdır. Farklı ve ilginç ortamlardan hoşlanırlar. Değişim onlar için şarttır ve kendileriniz yenileyemezlerse, son derece mutsuz olurlar. Giyim konusunda zevkli olup, seçkin bir zevke sahiptirler. Güzelliklere ve rahatlarına düşkündürler.
ÇOCUKLAR:
Sevimli ve sıcak bakan gözlere sahiptirler. Çevrelerindeki her şeyi sorgularlar. Onları ikna etmek zordur. İnce hesaplar yapmaktan hoşlanırlar. Mekanik ve oyun becerileri çok fazladır. Bilgiye ve öğrenmeye meraklıdırlar. Okul yılları başarılı geçmesi için, güçlü bir motivasyona ihtiyaçları vardır.

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN