Haftanın burç yorumları 15-21 Mart, 2017

18.03.2017, Cumartesi

Sorunlar gündeme gelecek...

Hem değerlerimizle hareket etmek istediğimizden hem ikili ilişkilerde duygusallığın ağır basması bu hafta eskide kalan sorunları yeniden gündeme getirebilir

HAFTANIN YORUMU:
Bu hafta kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz ve başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacağız. İkili ilişkilerimizde duygusal konular gündem kazanacak ve ilişkimizi irdelemek isteyeceğiz. Korkularımızla başa çıkmayı öğrenmeliyiz. İçinde bulunduğumuz şartları yeniden düşüneceğiz. Sınırlarımızı bilmek isteyebiliriz. Özellikle mantık ve duygu karmaşası yaşadığımız bu hafta, isteklerimizde eski hesaplaşmaları bırakmalı ve teslimiyetçi bir ruhla hareket etmeliyiz. BU

HAFTA DOĞANLAR: Yaratıcı ve düzenleyicidir. Çevresel ilişkilerini daima kendi tarzlarına göre yönlendirmekten hoşlanırlar. Yaptıkları her işin, belli bir amacı ve nedeni vardır. Bilgiye aşık kişilerdir. Dostlarına çok bağlıdırlar. Anlamlı ve yaşamı kuvvetli bir şekilde kavrayan kişilerden hoşlanırlar. Sezgileri güçlüdür. Bazen dar ve sabit düşündükleri için, önüne gelen fırsatları kaçırırlar.

KADINLAR: Dokunma ve tatma duyguları çok gelişmiştir. Fiziksel arzuları çok yoğundur. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için, seçecekleri mesleklerin kendilerini ön plana çıkarmasını isterler. Lükse ve zevklerine düşkündürler. Duygular konusunda hiç kimseye sır vermezler. Derin duyguların, büyük sevgilerin kadınlarıdır.

ERKEKLER: İnatçı ve dik kafalıdırlar. Otorite gerektiren işlerde başarılı olurlar. Mükemmel bir idarecidirler. Yeni alanlarda öncülük yapmayı severler ve çevrelerine asla aceleleri yokmuş gibi izlenim verirler. Özgürlüklerine düşkün ve çekici kişiliğe sahip bu erkeklere sahip olmak kolay değildir.

ÇOCUKLAR: Sessiz ve mahcup tavırları altında müthiş bir enerji saklıdır. Duygularını gözyaşları ile belli ederler. Hırsları inanılmazdır. Daha küçük yaşlarda gelecek planları yapmaya başlarlar.

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN