Aralık sayımızda neler var?

29.11.2016, Salı

Kapağında Martha Hunt'un yer aldığı yeni sayımız raflarda...

Neden olmasın?
Bu ay, Diana Vreeland'ın Harper's Bazaar Amerika'da moda yazarı olarak çalıştığı 1936 ile 1962 yılları arasında, 'Why don't you?' adlı köşesinde dönemin kadınlarına normlara bağlı kalmamayı ve moda söz konusu olduğunda sıra dışı davranabileceklerini anlatan köşesine atıfta bulunuyoruz: 'Neden olmasın?'ın 2016 versiyonuyla!

Sayfalarımıza taşıdığımız bir diğer diva ise Donatella Versace! 'Bir kadının ne istediğini ancak bir kadın anlar' iddiasını kanıtlayan Donatella, Atelier Versace elbiseleriyle gerçekten de kadınları tam kalbinden vuruyor…

Divalara devam… Jennifer Lopez var sırada! Bu kadın sanki yaş almıyor. Hala ilk tanıdığımız günkü gençliği, güzelliği ve diri vücuduyla bu sefer Giuseppe Zanotti'ye ilham vermiş ve özel bir koleksiyon ortaya çıkmış.

Söz ayakkabıdan açılmışken… Ayakkabı ve çanta açlığımızı bir nebze bastıracak ve göz zevkimize iyi gelecek Shoes & Bags çanta dosyamız, yılbaşı öncesi farklı hediye seçenekleri içeren Harper's Bazaar ekibinin ve üç erkek moda tasarımcısının hazırladığı alışveriş sayfalarımız yılbaşı öncesi hediye arayışında olanların imdadına yetişecek.

Kapak kızımız Martha Hunt bu kez New York'ta Mattalana tarafından Harper's Bazaar Türkiye için objektif karşısına geçti. Çekimin Moda Direktörü Sarah Gore Reeves ise kanımca harikalar yarattı. Umarım beğenirsiniz.

Son olarak Bazaar International Kreatif Direktörü Carine Roitfeld'in Cruise Collection çekimiyle sizi baş başa bırakıyoruz. Harika bir yılsonu, ondan daha da harika bir yıl dileklerimle!

BİZE ULAŞIN