Sokak markalarının istilası!

30.01.2018, Salı

İlkbahar/Yaz 2018 sezonuna girdiğimiz Şubat sayımızın kapak kızı efsanevi bir fotoğrafçı, Walter Chin tarafından çekildi.

Styling'ini Selin Bursalıoğlu'nun yaptığı ve sadece Harper's Bazaar Türkiye'ye özel olarak gerçekleştirilen çekimin yıldızı ise Kasia Struss! New York'ta yeni sezonun en iyi parçalarını sizin için giydi. Yeni sezon demişken hiçbir sezon bu yaz olduğu kadar sokak markaları tarafından istila edilmemişti. Sürekli sneaker giyen biri olarak bunu son derece pozitif anlamda söylüyorum! Ve bu yazın almazsam olmazının da Louis Vuitton sneaker'lar olduğunu beyan ediyorum!


Walter Chin, New York'taki stüdyosunda, Kasia Struss ve Selin Bursalıoğlu ile kapak çekiminde

Floransa'da gerçekleşen erkek koleksiyonlarının özellikle buyer'lara sunulduğu Pitti Uomo'da Türkiye orijinli Les Benjamins markasının prezantasyonuna gittiğimde sokak modasının artık podyumları neredeyse tamamen işgal ettiğine şahit oldum. Bir Türk markasının bu denli büyümesi göğsümü kabarttı. Karl Lagerfeld'in, Chanel 2014 İlkbahar /Yaz defilesinde podyumdaki tüm kızları Chanel sneakerlar ile yürütmesinin üzerinden 4 sene geçti ve artık bırakın günlük hayatta sneaker giymeyi, bir haute couture elbisenin altına sneaker giymek dahi yadırganmıyor!

BİZE ULAŞIN