Unutulmaz ikonik kareler!

02.06.2018, Cumartesi

Henüz yaza giremeyen İstanbul’u bırakıp, bu ay yazı doya doya yaşayan, buram buram lüks ve ihtişam kokan Monaco’ya yola çıktık.

Amacımız yeni evlenen Burcu Esmersoy'u nikahtan hemen sonra Monaco'da fotoğraflamaktı. SBM Monte Carlo'nun en yeni beach oteli Monte Carlo Bay'de gerçekleşecek olan çekim, Monte Carlo'nun büyülü atmosferi sağolsun, tüm şehre yayıldı… Kraliyet ailesinin tüm çocuklarının yüzme öğrendiği ikonik Monte Carlo Beach'in iskelesi ve Monaco manzaralı havuzunu es geçemezdik. Fakat çekimimizin en can alıcı mekanı kanımca Karl Lagerfeld'in uzun bir süre yaşadığı, Monaco'ya kuş bakışı bakan nefes kesici evin bahçesinde, Monte Carlo Societe des Bains de Mer (SBM) Premium Müşteri İlişkileri Direktörü Hülya Biren sayesinde çekilen planlar oldu. Unutulmaz, ikonik kareler çıktığını düşünüyoruz. Umarım siz de beğenirsiniz!

Bu ay dergimizin konuklarından biri, dedesinin mirasına sahip çıkan, Büyükada'nın simgesi haline gelmiş dillere destan Splendid Otel'in zarif sahibesi Serra Türker. Hayranı olduğu Rumisu markasını nasıl bu kadar güzel Splendid ile bağdaştırdığını anlatıyor.

Bir diğer konuğumuz Alman influencer Caro Daur! Kendisini özel olarak ağırlayan Berlin Titanic Hotel'de fotoğrafladık. Bize Berlin'i gezdiren dünya markalarının gözbebeği Caro'dan İstanbul'dan göçüp sıradışı bir ülkeye, Meksika'ya yerleşen Başak Şahin'e, ilham veren kadınlarla dolu sayfalarımız… Keyfini çıkarın!

BİZE ULAŞIN