September Issue

01.09.2019, Pazar

Sonbahar/kış sezonunun moda arenasında resmi başlama tarihi olan Eylül geldi çattı. Ve moda dergilerinin ‘September Issue’ları harıl harıl hazırlanırken, uzun tatillerden şehre, işe, okula, trafiğe dönüş de başladı.

Pazartesi değil, Eylül sendromunu atlatmanız için size moda ve sanat dolu bir sayı hazırladık. Sonbahar/ Kış 2019 sezonunun tüm trendleri incelendi ve trend raporu dosyamız hazırlandı.

Moda editörümüz Tuğçe, Bozcaada'da yerli ve yabancı markaların en iyi modellerini adanın en güzel bozkırlarında çekti. Carine Roitfeld ise bir September Issue klasiği olan Icons serisinde Kate Moss'tan Celine Dion'a birçok celebrity'i bir araya getirdi. Sebastian Kim, Meksikalı mimar Javier Senosian'ın psikodelik bahçesinde floral trende gönderme yapan muhteşem bir çekim gerçekleştirdi.

Zoey Grossman, Los Angeles'lı sanatçıların Frienze Sanat Fuarı için yeniden hayal ettikleri Gotham şehrinde Toni Garn'ı fotoğrafladı. Hepsi sezon modasının ruhunu iletmek, sizi sanat ve moda sayesinde biraz olsun hayal dünyasına sürükleyerek günlük hayatın yüklerinden arındırmak için sayfalarımızda...


Çanta Givenchy - Ayakkabı Aquazurra

BİZE ULAŞIN