Anneler Günü için Benzersiz Bir Deneyim: The Peninsula Istanbul
YEME & İÇME

Anneler Günü için Benzersiz Bir Deneyim: The Peninsula Istanbul

The Peninsula Istanbul’da Anneler Günü’ne özel etkinliklerle lezzet dolu bir güne davetlisiniz.

GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Mayıs 2024

The Peninsula Istanbul, 12 Mayıs’ta misafirlerine unutulmaz bir Anneler Günü yaşatmaya hazırlanıyor. The Peninsula Istanbul şefleri tarafından özenle hazırlanan Brunch lezzetlerine özel etkinlikler, büyüleyici Tarihî Yarımada manzarası ve The Peninsula Istanbul konukseverliği eşlik edecek.

Dünyanın en köklü otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in Boğazdaki göz kamaştıran oteli The Peninsula Istanbul, şehirdeki özel konumunda eşsiz manzarası ile misafirlerine Anneler Günü'nde unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. The Peninsula; şeflerinin Anneler Günü için özel olarak hazırladığı Brunch büfesinde birbirinden özel tatlar eşliğinde, misafirlerini The Lobby’nin göz alıcı bahçelerinin süslediği zarif terasında baharın ilk günlerinin tadını çıkarmaya davet ediyor. 

Anneler Günü için hazırlanan atölyeler ve günün unutulmaz anısı olarak çekilecek fotoğrafların renk katacağı özel Brunch’a caz müzik performansı eşlik edecek. 12 Mayıs Pazar günü 12:30-16:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Anneler Günü programında birbirinden lezzetli seçenekler, gastronomi istasyonları ve sürprizlerle dolu bir brunch deneyimi misafirlerini bekliyor.

Şehrin tarihî dokusunu günümüz ile buluşturan bu özel lokasyonda dinginleştirici bir bakım ile rahatlamak ve annesine özel bir hediye sunmak isteyenler içinse, uzman terapistler eşliğinde Margy’s Monte Carlo, Subtle Energies gibi dünyaca tanınan spa markalarının bakımlarını sunan The Peninsula Spa & Wellness Merkezi, Anneler Günü’ne özel mayıs ayı sonuna geçerli teklifleri ile yenilenme dolu deneyimlerin adresi oluyor.

İstanbul’un nefes kesici lokasyonlarından birinde bulunan The Peninsula Istanbul, muhteşem Tarihî Yarımada manzarası, yüzyıllara meydan okuyan turistik yapılara ve alışveriş noktalarına kolay ulaşımıyla kapılarını misafirlerine açtığı günden bu yana şehrin cazibe merkezlerinden biri olarak dikkat çekmeye devam ediyor.