"Artisan Talks” İkinci Bölümünde Sanat Dünyasından İsimleri Ağırladı
KÜLTÜR & SANAT

"Artisan Talks” İkinci Bölümünde Sanat Dünyasından İsimleri Ağırladı

Programın ikinci bölüm konusu sanat oldu.

GÜNCELLEME TARİHİ: 31 Mart 2024

İstanbul’un gözde tarihi semtlerinden Gümüşsuyu’nda yer alan The Artisan Istanbul MGallery Collection’ın yeni sohbet programı konsepti “Artisan Talks” ikinci bölümünde sanat dünyasından özel konuklarını ağırladı.

Otelin Genel Müdürü Eylem Atalay moderatörlüğünde, her ay farklı disiplinlerden alanında öne çıkan başarılı isimlerle gerçekleşen serinin yeni bölümü otelin, Bruno Catalano’dan Atilla Galip Pınar’a, Richard Mas’dan Jeong Min Suh’a kıymetli sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapan lobisinde 21 Mart Perşembe günü gerçekleşti. Ressam Canan Ustaoğlu Savaş, Seramik Sanatçısı Yasemin Vardarlılar, Ressam ve Heykeltıraş Mehmet Sinan Kuran ile Belgesel Yapımcısı Zuhal Demirarslan ve Muse Contemporary Kurucusu ve Küratör Ayşe Pınar Akalın merakla beklenen ikinci bölümün konukları oldular.

Her ay kendi alanında öne çıkan isimlerin ağırlandığı programın merakla beklenen ikinci bölümünün konusu sanat oldu. Misafirlerine sanatla içe içe bir deneyim sunarak turizm sektöründe fark yaratan The Artisan Istanbul MGallery Collection'ın, sanat dünyasında merak edilenleri sorduğu oturumun konukları; farklı tarzı ve materyal kullanımıyla ses getiren Ressam Canan Ustaoğlu Savaş, yaptığı çok özel seramik eserler ile beğenileri toplayan Seramik Sanatçısı Yasemin Vardarlılar, son kişisel sergisini geçtiğimiz günlerde açan ve dikkatleri üzerine çeken Ressam ve Heykeltıraş Mehmet Sinan Kuran, yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği sanat belgeselleriyle sektörde öne çıkan Belgesel Yapımcısı Zuhal Demirarslan ve kurduğu galeriyle hem başarılı sanatçıların sergilerine ev sahipliği yapan hem de genç yetenekleri sanat dünyasına kazandıran Muse Contemporary Kurucusu ve Küratör Ayşe Pınar Akalın oldu. The Artisan Istanbul MGallery Collection adına ev sahipliği yapan Genel Müdür Eylem Atalay moderatörlüğünde gerçekleşen ve sanat dünyasının farklı alanlarından konuların gündeme geldiği keyifli sohbette, turizm ve sanatı bir araya getirerek yapılan önemli işler de gündeme geldi. ‘’Artisan Talks’’ ile her ay izleyenlere ufuk açıcı sohbetler sunan programının bölümleri otelin YouTube kanalında izleyiciyle buluşuyor.