Atelier Rebul’ün En yeni İmza Koleksiyonu İstanbul Bosphorus
TREND & ALIŞVERİŞ REHBERİ

Atelier Rebul’ün En yeni İmza Koleksiyonu İstanbul Bosphorus

Atelier Rebul sizi, İstanbul’un farklı bir yüzü, eşsiz bir simgesi olan İstanbul Boğazı’ndan ilham alarak yarattığı yeni İstanbul Bosphorus Koleksiyonu’nu Cansu Dere ile birlikte deneyimlemeye davet ediyor!

GÜNCELLEME TARİHİ: 19 Nisan 2024

Atelier Rebul’ün ilham kaynağı olan romantik, egzotik ve mistik İstanbul, şimdi de hayatın nabzının sakin Boğaz’ın suları arasında rahatlattığı yönüyle sizleri kucaklıyor. Atelier Rebul, ikonik İstanbul İmza Koleksiyonu’nun yaratılmasının 10. yılında şehrin farklı bir yüzünü, eşsiz Boğaz’ı keşfetmek üzere yola çıkıyor. İstanbul Boğazı’ndan aldığı ilhamla İstanbul’un rahatlatıcı, sakinleştirici ve sonrasında yenilenerek enerji veren yüzünü anlatan ve ikonik bir klasik olmaya hazırlanan yeni Atelier Rebul İstanbul Bosphorus Koleksiyonu, sizi lüks bir deneyime davet ediyor.

Bu heyecan verici yeni koleksiyonun kampanyasında sadece Türkiye’de değil dünya çapında da tanınan, ünlü oyuncu Cansu Dere yer alıyor. Atelier Rebul ve Cansu Dere bu kez de İstanbul Boğazı ile uzun süreli bir koku yolculuğuna çıkıyor ve Boğaz’ın büyüleyici esintisini yansıtan özel bir çekime imza atıyorlar. Koleksiyon, Cansu Dere'nin ışıltılı duruşuyla birleşerek, İstanbul’a kaçışı ve eşsiz Boğaz’ın büyüleyici ruhunu yansıtıyor. Yeni Atelier Rebul İstanbul Bosphorus, İstanbul’un cezbedici tuzlu havasına koruların tazeliğinin eşlik ettiği Boğaz boyunca sizi keyifli bir yürüyüşe çıkarıyor.

Yenı̇leyici Bı̇r Kaçışın Hı̇kayesı̇nı̇ Anlatan Rahatlatıcı Bı̇r Koku…

Boğaz'ın büyüleyici kıyılarını çağrıştıran notaların uyumlu karışımında kendinizi bulacağınız, bir kaçış ve yeniden canlanma etkisi yaşayarak İstanbul Boğazı’nın enerjisini hissedebilirsiniz. Yeni İstanbul Bosphorus, üst notalarında Boğaz’dan ilham alan taze ve ferahlatıcı yeşil notalar, aromatik Mimoza çiçeği ve ışıltılı dalgaların fısıltılarını taşıyan deniz tuzunu bulundururken, orta notalar Boğaz'ın sakin güzelliğini temsil ederek çiçeksi notalarıyla bu akuatik dansa eşlik ediyor. Kokunun kalbindeki Türk Gülü, İstanbul havasındaki zamansız romantizmi anımsatırken, frezya ise eşsiz Boğaz manzarasına baş döndürücü bir dokunuş ekliyor. Alt notalar ise, deniz kıyısındaki ağaçların, Boğaz’ın kenarındaki koruların tazeleyici ve sakin kokusu ile sizi adeta Boğaz kıyısında dinlenmeye ve yenilenmeye davet ediyor. Mavi Akdeniz Çamı ile harmanlanmış koku, sizi İstanbul'un büyüleyici korularına çağırıyor. Odunsu, çiçeksi ve aynı zamanda ferahlatıcı notalarla iç dünyanızı serbest bırakırken İstanbul’un sonsuz enerjisini kucaklıyorsunuz.

Cansu Dere'nin yer aldığı yeni Atelier Rebul İstanbul Bosphorus çekimlerini içeren koleksiyon yelpazesinde; İstanbul Bosphorus Eau de Parfum, Duş Jeli, El ve Vücut Losyonu ile Çubuklu Oda Kokusu, Mum, Kolonya, Sıvı Sabun ve seyahat boy ürünler, lacivert ve gümüş tasarımlı ambalajları ile yer alıyor. Koleksiyona özel lacivert tasarımıyla uyumlu hediye kutusu ve özel hediye sanatı uygulaması da koleksiyonun benzersizliğini tamamlıyor.