Atelier Rebul X Lucca Beach
TREND & ALIŞVERİŞ REHBERİ

Atelier Rebul X Lucca Beach

Atelier Rebul, bu yaz yepyeni pop-up mağazası ile Mandarin Oriental, Bodrum’daki Lucca Beach’e katıldı!

GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Temmuz 2024

Atelier Rebul, yeni pop-up mağazası ile, Mandarin Oriental, Bodrum'un içinde yer alan Lucca Beach'te, koku severlere canlı ve neşeli yaz ruhunu yaşatmaya başlıyor.

Atelier Rebul’ün yaz boyunca “Mandarine Scented Summer” temasıyla neşeli, canlı yaz coşkusunu ürünlerinden, sanata, heyecanlı iş birliklerinden özel etkinliklere kadar çeşitli alanlarda yaşatacağı yeni deneyim noktalarından biri de Mandarin Oriental, Bodrum’un içerisinde bulunan Lucca Beach oldu. Cennet Koyu’ndaki eşsiz atmosferi ve dünyaca ünlü konumundaki Lucca Beach’te yer alan Atelier Rebul ve Lucca Store yepyeni Pop-Up mağazalarında yaz ruhunu yaşatacak.

Lucca Beach de yer alan önde gelen mağazalar arasına, Atelier Rebul ve Lucca tarafından oluşturulan, bir kısmı Atelier Rebul’ün Bodrum ve yaz sezonuna uygun hazırlanan, özel bir seçkiye sahip kapsül koleksiyonu, diğer bölümü de Lucca’nın ve Lucca Beach’in sevilen ürünlerinin satıldığı yeni bir mağaza olan Lucca Store’da iki ayrı mağaza olarak girdi .

Sınırlı sayıda üretilen yeni ve özel tasarımıyla Atelier Rebul ikonik Mandarine Koleksiyonu, el yapımı “stoneware” seramik ambalaj tasarımıyla 3 farklı kokuya sahip My Beautiful Garden Koleksiyonu, yenileyici bir kaçışın hikayesini anlatan ferahlatıcı su notalarına sahip yepyeni İstanbul Bosphorus Koleksiyonu gibi Bodrum’a ve sezona uygun özel seçkisi, bu uzun yaz günlerinde yeni pop-up mağazada keşfedilebilecek. Bu yaz sezonunda Atelier Rebul’ün eşsiz koku koleksiyonları ile harika bir alışveriş deneyimi yaşanırken, bir yandan da Lucca Beach’in deniz, doğa, müzik ve eşsiz eğlence dolu tüm alanlarını, ikonik Mandarine Koleksiyonu’nun banyo ve ev kozmetiği ürünlerinin canlandırıcı mandalina kokusu saracak. 

Bu yaz yepyeni tasarımıyla karşınıza çıkan “Bodrum Mandalinası” kokulu ikonik Atelier Rebul Mandarine Koleksiyonu, Louis Vuitton City Guide Bodrum tarafından 2. kez "5 Objects To Take Home" (Türkiye’den ayrılırken yanınıza almanız gereken 5 obje) olarak da tavsiye ediliyor.

Atelier Rebul Lucca Beach’de yer alan yepyeni pop-up mağazasında Atelier Rebul’ün en sevilen ürünlerinden oluşan özel kapsül koleksiyonlarını keşfetmeniz için sizleri bekliyor!