Ayakkabı Dünyası ile Modanın Yeni Adımı
TREND & ALIŞVERİŞ REHBERİ

Ayakkabı Dünyası ile Modanın Yeni Adımı

Ayakkabı Dünyası sezona Özge Özacar’lı lansman ile adım attı.

GÜNCELLEME TARİHİ: 19 Nisan 2024

Ayakkabı Dünyası 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, Boop Kuruçeşme’de gerçekleşen keyifli bir lansman etkinliği ile tanıtıldı. Ayakkabı Dünyası Provoq marka yüzü Özge Özacar’ın tercihleriyle hazırlanan, ilkbaharın canlı renklerini ve yazın enerjisini zarafet ile birleştiren yeni koleksiyon, etkinliğe katılanlardan tam not aldı.

Modanın öncüsü Ayakkabı Dünyası, 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu heyecan verici bir lansman ile tanıttı. Ayakkabı Dünyası’nın öz markaları Provoq, Eclipse, Eclipse Sport ve Kiddo’nun zamansız tasarımları, ayakkabı modasına yön veren lansman etkinliğinde göz doldurdu.

“Ayakkabı Dünyası ile yürümekten büyük keyif alıyorum.”

Lansmanda konuşan Provoq marka yüzü Özge Özacar, duygularını şu şekilde dile getirdi: “Ayakkabı Dünyası ailesinin içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok güzel bir ekibimiz var. Kampanyanın tüm süreçlerine beni de dahil ediyorlar, beraber üretiyoruz ve bu da benim açından çok keyifli oluyor. Sonbahar/kış koleksiyonumuzun ardından ilkbahar/yaz sezonu için hazırladığımız zamansız parçalarla iş birliğimizi devam ettiriyoruz. Çok heyecanlıyız. Kariyerimin bu güzel döneminde Ayakkabı Dünyası ile iş birliği yapmak ve onlarla birlikte yürümek, benim için büyük bir keyif.”

“Ayakkabıda en önemli kriterim, kendimi iyi ve özgün hissettirmesi.”

Enerjik ve neşeli yapısıyla ön plana çıkan Özacar, ilkbaharın canlı renklerine ve yazın canlılığına uyum sağlayacak ilkbahar/yaz ayakkabı tercihlerini paylaştı: "Provoq’u günlük hayatımda da sıkça tercih ediyorum. Özgünlük ihtiyacıma yüzde yüz cevap veren bir markayla çalışmak benim için büyük mutluluk kaynağı. Koleksiyondaki modellerin her biri olmazsa olmaz, kadın zarafetini tamamlayan tasarımlar. Ben rahatına düşkün biri olduğumdan spor modelleri çokça tercih ediyorum. Tabii koleksiyonda yer alan, davetler ve gala gecelerine uygun, şık topuklu ayakkabıları da ayrıca seviyorum. Ancak her zaman kendimi iyi ve özgün hissettirecek modeller olması, benim için en önemli kriter."

Modaseverler 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile Yaz Sezonuna Adım Atıyor

Marka elçiliğini yeni neslin başarılı oyuncularından Özge Özacar’ın üstlendiği Provoq, lansmanda sergilenen modelleriyle konukların beğenisini kazandı. Yazın enerjisini yakalamak isteyen kadınların tercih edeceği Provoq İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, moda tutkunlarına her tarza ve her duruma uyum sağlayacak zenginlikte seçenekler sunuyor. Günün her anını kusursuz kılmak için tasarlanan koleksiyonda sandaletler, topuklu ayakkabılar, sneaker’lar ve daha birçok seçenek bulunuyor.

Eclipse Sport İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Spor Tutkunlarını Harekete Geçiriyor

Sportif görünümlere ve gündelik şıklığa yeni bir soluk getiren Eclipse Sport İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, tasarımlarıyla lansmana damga vurdu. Yalın çizgileri ve modern stil kodlarıyla kadın ve erkeklerin rafine zevkine hitap eden koleksiyon, hem spor görünümün hem de gündüz şıklığının anahtar parçalarını sunuyor.

Kiddo İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Minik Ayakları Şenlendiriyor

Lansmanda en çok ilgi çeken ayakkabılar arasında Kiddo İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndaki tasarımlar yer aldı. Renkli ve desenli modelleriyle modayı çocuklarla buluşturan koleksiyon; rahatlığının yanı sıra trend ürünleriyle de tercih ediliyor. İlkbahar/yaz sezonuna özel olarak tasarlanan koleksiyondaki klasik modeller ve yazlık sandaletler, çocukların her anını renklendiriyor.