Bakım Raporu
MODA HABER

Bakım Raporu

Harper’s Bazaar Güzellik Editörü Pelin Hasçalık’ın favori seçimleri

GÜNCELLEME TARİHİ: 2 Şubat 2024

Mutluluk Tercümesi

Lancôme La Vie est Belle L'Extrait, gül ve iris ikilisini ud odunu akoru ile yükselerek altın bir şişede buluşturuyor. Tatil sezonu için ideal bir hediye olan bu koleksiyonluk tasarımın ikonik kristal şişesi, sınırlı sayıda çıkan versiyonu için altınla kaplanıyor. Bu lüks parfüm, mutluluğun her bir saniyesinin değerli olduğunu bize hatırlatma misyonu taşıyor.

Kış Pembesi

Sedefli parçacıklar ve pigmentlerle yoğunlaştırılmış yeni Chanel Les Beiges Healthy Winter Glow allık, fırçanın ilk darbesinden itibaren elmacık kemiklerine ışıltılı bir renk vererek anında soğuktan yeni çıkmış gibi bir görüntü yaratıyor.

Yeni Yorum

Sicilya, Ortigia adasında gerçekleştirilen Devotion makyaj koleksiyonu kampanyası, Dolce&Gabbana'nın kodlarını yeniden yorumluyor. Devotion Eau de Parfum kokusunun lansmanıyla bağlantılı olan yeni makyaj koleksiyonu Extreme Volume maskara, Face Illuminator ve Liquid Mousse ruj ile marka, yenilikçi vegan formülleri küçük İtalyan topluluklarının yetiştirdiği doğal içeriklerden elde ediyor.

Lezzetli Limon

Dudakları gün boyu yumuşak ve nemli tutan Nuxe Dudak Balmı, eriyen dokusu ve lezzetli kokusu sayesinde uygulama keyfi yaşatıyor. Küçük limon yeşili cam kavanoz, yeni favoriniz olmaya aday.

Hibrit Teknoloji

Pastel'in yeni hibrit teknolojisiyle geliştirdiği Pastel Make up to Skincare serisi, cilt bakımı ve makyaj konforunu bir araya getiriyor. Makyaj yaparken aynı zamanda içeriğindeki aktif bileşenlerle cilt bakımı sağlayan ürünler, hafif yapısıyla hızla emiliyor.