Bakım Raporu Ocak
MODA HABER

Bakım Raporu Ocak

Harper’s Bazaar Güzellik Editörü Pelin Hasçalık’ın favori seçimleri

GÜNCELLEME TARİHİ: 4 Ocak 2024

Yazı: Pelin Hasçalık

Gül Tozu

Gülsha gül tozu, içeriğindeki gül esansiyel yağı ve pembe kil ile cilt tonunu eşitleyerek cildi arındırıyor. Elinize alacağınız yaklaşık bir tatlı kaşığı temizleme tozunu, su ya da gül suyu ile ıslatarak uygulayacağınız ürün, cildi pürüzsüz ve parlak hale getirme iddiasında.

Zarif ve Asi

Hassas taç yaprakları ve miskle sarmalanan Tutti Twilly d'Hermès spontan ve özgür ruhlu kadınlardan ilham alıyor. Hermès parfümörü Christine Nagel, bu parfümü ışık saçan, renkleriyle günü aydınlatan kadınlar için yarattığını söylüyor.

Tensel Çekim

Givenchy Irresistible Rose Velvet Eau de Parfum, rafine gül, pudramsı notalar, sandal ağacı ve yoğun misklerin sıcaklığına sahip bir parfüm. Markanın 'Dare to Reinvent' başlıklı sosyal ve çevre politikasına uygun olarak parfüm şişesinin yüzde 20'si geri dönüştürülebilir camdan oluşuyor. Kutunun kartonu ise sürdürülebilirlik kapsamında oluşturulan ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan elde edilen fiberlerden üretiliyor.

Ametı̇st Enerjı̇sı̇

Beauty & More, cildi aydınlatan minerallerin gücünü etkili formüllerle birleştiriyor. Amethyts serisindeki Detox Peeling, tatlı badem, kayısı çekirdeği, susam ve jojoba yağının yüksek nemlendirici, cilt bariyeri koruyucu özelliğini, ametist taşının sakinlik veren enerjisiyle buluşturuyor.

Kış Dostu

Yeni yıl ruhunu hatırlatan kokuların enerjisiyle hazırlanan Yves Rocher setleri hem doğaya hem de cilde saygı duyuyor. Sülfat içermeyen formülleriyle öne çıkan dudak ve el balsamı, soğuk kış aylarında çatlayan dudak ve eller için yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ikili olacak.