Punk Esintili: Chanel Cruise 2021/22 Şovu

Chanel, son koleksiyonunu Güney Fransa'daki Carrières de Lumières'de sundu.

Giriş Tarihi: 05.05.2021 10:12

Virginie Viard'ın Chanel Cruise 2021/22 gösterisi, Fransa'nın güneyindeki Les Baux-de-Provence köyünde eski bir taş ocağı olan Carrières de Lumières'in beyaz kireçtaşı genişlikleri arasında filme alındı.

Carrières de Lumières'in beyaz kireçtaşı duvarları, Virginie Viard'ın CHANEL Cruise 2021/22 gösterisi için anıtsal bir zemin oluşturuyor. Rock ve Punk ögelerin yer aldığı

Gabrielle Chanel ile arkadaş olan Jean Cocteau'nun yönettiği ve Güney Fransa'daki Carrières de Lumières'de geçen 1959 yapımı Le Testament d'Orphée filmi koleksiyona ilham verdi.

Yaratıcı yönetmen Virginie Viard gösteri notlarında "Gabrielle Chanel, Cocteau'ya yakın olduğu ve Testament of Orpheus filmini sevdiğim için. Cocteau'nun filminin aşırı modernliğini yansıtan, oldukça rock bir şey istedim. Punk'ınki kadar altmışların modernliğini de hatırlatan bir bakış..." dedi.

Virginie Viard'ın Chanel Cruise 2021/22 gösterisinin ardından, müzisyen ve Chanel elçisi Sébastien Tellier'in müzik performansında Vanessa Paradis, Charlotte Casiraghi, Juliette Armanet ve Angèle'nin özel konuk oyuncuları yer alıyor.

Chanel elçileri ve moda evinin dostları, Les Baux-de-Provence'ın rahat köy atmosferinde, şu anda yürürlükte olan katı sağlık protokollere tam saygı duyarak samimi bir an için sahnede ona katıldı.

BİZE ULAŞIN