Ege'nin Yeni İncisi: Anda Barut Collection
SEYAHAT

Ege'nin Yeni İncisi: Anda Barut Collection

Şehrin kaosundan uzaklaşmak için Didim Delice Yarımadası’nda doğal güzellikler içinde konumlanan Anda Barut Collection size unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 26 Haziran 2024

Akdeniz Bölgesi’nin en köklü ve öncü turizm markalarından biri olan Barut Hotels, lüksün yeni adresi olarak tanımladığı Anda Barut Collection, Didim Delice Yarımadası’nda Mayıs 2024’te hizmete açıldı. Bölgeyi turizmde en önemli merkezlerden biri haline getirecek olan ve Barut Hotels’in 52 yıllık tecrübesinin son halkası olan Anda Barut Collection, Didim Delice Yarımadası'nın dört mevsim turizme olanak tanıyan iklimi sayesinde 12 ay boyunca ziyaretçi ağırlamalarına açık olacak ve geleneksel tatil anlayışının aksine doğa ve wellness aktiviteleriyle misafirlere sadece yaz sezonunda değil, her mevsim unutulmaz bir tatil ve wellness deneyimi yaşatacak.

Ege bölgesinin şimdiden prestij simgesi olan dünyanın lüks turizm potansiyelini Türkiye’ye çeken ve milyarder liginde yer alan isimlerin Türkiye'de tatil yapabileceği yeni bir lokasyon olan otel, 150 dönüm doğal güzellik içerisinde konumlandı. Doğanın kalbinde huzur dolu bir kaçamak arayanlar için Anda Barut Collection, iş, aile veya lüks tatil tercih eden herkese hitap eden eşsiz bir cennet sunuyor. Gurme lezzetler, kişiselleştirilmiş alanlar, sınırsız eğlence ve benzersiz wellness deneyimleriyle dolu Anda Barut Collection, her anı unutulmaz kılan bir tatil vaat ediyor.

Aile bölümü, Community bölümü ve Yetişkin bölümünden oluşan Anda Barut Collection; geniş odalar, gurme restoranlar, büyüleyici deneyimler, sağlık, spor ve lüks alanlarıyla sizi çok daha fazla ayrıcalıkla karşılıyor. Aile bölümünde; çocuklu aileler için en ince ayrıntının düşünüldüğü otel içinde, bölgenin en büyük su parkı ve panayır alanı bulunan eğlence parkı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış eğitici aktiviteler ve güvenli oyun alanları bulunuyor. Yetişkinler için özel olarak tasarlanmış Ege'nin büyülü doğası ile buluşan huzurlu alanlar, özel havuzlar ve şık konaklama seçenekleri ile tatiliniz sakinlik ve romantik anlarla dolu olacak. Community bölümü ise tüm bu güzellikleri bir arada yaşayacağınız ortak alanlardan oluşuyor.

Anda, konuklarına sadece lüks bir konaklama deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onları benzersiz bir gastronomik yolculuğa çıkarıyor. Özenle seçilmiş organik ürünlerle hazırlanan çeşitli menüler, doğanın en saf lezzetlerini sofralarınıza getiriyor. Modern mutfak teknikleriyle yerel malzemelerin mükemmel kombinasyonunu sunan Anda, sağlıklı yemeğin sanatını yeniden tanımlıyor ve misafirlerine unutulmaz bir tat gastronomisi yaşatıyor.

Anda Barut Collection; Apollon Tapınağı, Didyma Antik Kenti, Milet Antik Kenti gibi görkemli yapılarla çevrili olan Bafa Gölü ve Eski Doğanbey Köyü gibi diğer gezi noktalarına da yakın, Milet'in kutsal alanı olarak da bilinen Didim’de konumlanıyor. Anda Barut Collection, İzmir ve Bodrum havalimanlarına olan yakınlığıyla da ulaşım kolaylığı sağlıyor.