Akıllı Mezoterapi Teknolojisiyle 3 Aşamalı Güzellik: Yüz ve Çene Hattı Gençleştirmede Estetikte Yeni Çözümler.

Estetikte doğallık arayışı, ameliyatsız yüz estetiği tedavilerinde karşımıza daha çok Antiaging Vitamin ve Kolajen uygulamalarını çıkarıyor. Bu uygulamaların en çok tercih edilme nedeni ise, doğallıktan taviz vermeden ciltte gençleşme sağlaması. Yüz ve çene hattı gençleştirmede Face Botolift ve Firming Kollajen Matrix uygulaması konusunda Dr. Mehtap Altınöz'ün tavsiyelerine göz atın.

Akıllı Mezoterapi Teknolojisiyle 3 Aşamalı Güzellik: Yüz ve Çene Hattı Gençleştirmede Estetikte Yeni Çözümler.

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitemiz bozulmaktadır. Kolajen ve elastin lifler zamanla parçalanır hasar görür ve vücudun kendi hyalüronik asit miktarı işlevi değişerek cildimizde yaşlanma süreci başlar.30 yaşından sonra bu kayıplar başlayarak cildimiz daha mat, daha kuru ve pürüzlü görünür, elastikiyeti de özellikle 40'lı yaşlara doğru azalarak sarkmalar başlar. Yüzümüzdeki doğal ifadeyi kaybetmeden cildimizin daha canlı, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan yeni bir cilt gençleştirme sistemi ile sizi tanıştıralım. Bu protokol, yüz çene hattı gıdı boyun dekolte ve el üstü cildinin zamanla kaybettiklerinin yeniden kazandırılarak gençleşme sağlandığı bir sistemdir.

Face Botolift ve Firming Kolajen Matrix denilen iki farklı yaşlanma karşıtı içeriğin aynı seansta kullanıldığı protokol, klinik hasta çalışmalarıyla kanıtlanmış cildi bütünsel olarak gençleştiren ve güzelleştiren yeni bir protokoldür. Bu sistem, botoks benzeri peptit, hyalüronik asit, gaba, C vitaminli çok özel liftimax Kolajen, 3 matrix güçlendirici ve DMAE içeren molekülerin cilde mikro enjeksiyonla uygulanmasıdır. Protokolü oluşturan moleküller vücudun zamanla kaybettiği doğal elemanlarıdır.

BİZE ULAŞIN