Gelinler İçin 5 Favori Manikür Uygulaması

Gelinler İçin 5 Favori Manikür Uygulaması

Düğün sürecinin gelin adayları için ne kadar yoğun geçtiğini hepimiz biliyoruz. Düğün mekanı, davetiyeler, saçtan, makyaj, gelinlik, gelin çiçeği... Saymaya başladığımzıda liste uzayıp gidiyor. Mükemmel bir görünüme giden yol ise küçük detaylardan geçiyor. Bu özel günde soşkuyla evet dediğiniz ve nikah defterini imzaladığınız o anda çekilen karelere baktığınızda ilk dikkatinizi çekecek şey yüzüğünüz ve manikürünüz olacak.

Normal bir gün için bile manikür tercihi yapmak kafa karıştırıcıyken söz konusu düğün olunca seçim yapmanın ne akdar zor olduğunun farkındayız. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı bu özel günde hiçbir detayı göz ardı etmeyin. Manikürünüzde yapacağınız küçük bir dokunuş hem kendinizi daha iyi hissetmenizi sağklayacak hem de stilinizi, sınırları dar olarak kabul edilen gelin görünümünde bile yansıtmanıza yardımcı olacak.

Sizler için düğün gününüzde tercih edebileceğiniz favori 6 manikür görünümünü bir araya getirdik. İkonik french maniküründen nude tonlarına zarif ve zamansız bir yolculuğa çıkıyoruz. Sizin favori manikürünüz hangisi?

BİZE ULAŞIN