Gigi Hadid ile Annelik, Güzellik ve Yeni Ralph's Club Parfümü Hakkında

''Yeniden enerjimi toplamak ve hayata geri dönmek için zamanım olduğunda, sunacak daha çok şeyim var ve o zaman kendimi gerçekten güçlü ve enerjik hissediyorum."

Gigi Hadid ile Annelik, Güzellik ve Yeni Ralph's Club Parfümü Hakkında

Gigi Hadid bir yıldan uzun süredir dışarıda büyük bir gece hayatı yaşamadı. Kısmen pandemi nedeniyle, aynı zamanda geçtiğimiz Eylül ayında kızı Khai Hadid Malik'i doğurduğu için de durumlar değişti. Ancak model ve yeni anne, yeni Ralph Lauren Fragrances Ralph's Club kampanyası ile New York City'nin gece hayatı sahnesine yeniden girdi.

Unisex kokunun kampanyası, Ralph Lauren Fall 2019 defilesini yeniden canlandırıyor ve New York şehrinin canlı gece hayatını ve birlikte olma ruhunu kutluyor. Adını yeni kokudan alan gösterişli bir gece kulübünde geçen kısa bir filmin yer aldığı kampanya, Hadid'in yalnızca Ralph Lauren podyumunu yeniden deneyimlemesine değil, arkadaşları ve başrol oyuncuları Luka Sabbat, Fai Khadra ve Lucky Blue Smith ile yeniden bir araya gelmesini de sağladı.

Kampanyanın lansmanından önce Hadid ile yeni bir anne olarak yaşamı, en sevdiği kokuları ve pandemi sonrası döndüğü ilk yer hakkında sohbet etmek için buluştuk.

BİZE ULAŞIN