L’Occitane’ın Büyülü Yılbaşı Kutuları Açılıyor!

Enfes cezbedici kokular, inanılmaz etkili içerikler ve doğanın sayısız sırları, Fransız sanatçı Tristan Bonnemain'in illüstrasyonlarıyla vitrine çıkıyor.

L’Occitane’ın Büyülü Yılbaşı Kutuları Açılıyor!

Değişim Yetiştiricileri

Yılbaşı koleksiyonu, L'Occitane'ın bir süredir marka olarak vurguladığı tüketimin yenilenmeye dönüştürülmesi gerektiğine olan inancıyla imzalaştırdığı "Cultivators of Change" mottosundan ilham alıyor. Kullanıcılar bu koleksiyonla L'Occitane'ın sihirli hediye fabrikasının büyüsünü ve az bilinen sırlarını keşfedecek. "Cultivators of Change", endüstriyi dönüştürmek, doğayı korumak ve daha fazla biyolojik çeşitliliğe sahip bir gelecek yaratmak için üreticiler ve tüketicilerle el ele çalışmakla anlamına geliyor.

Sürdürülebilir Kaynaklarla

L'Occitane 2021 Yılbaşı koleksiyonun bir diğer özelliği de kağıt ve karton kutuların tamamının sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş olması.

Mağaza içinde kullanılacak tüm materyaller ise sürdürülebilir ormancılıktan elde edilen geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşuyor. Ve daha da önemlisi bu yıl plastik tüketimi geçen yıla göre yüzde 82 oranında azaltılmış durumda.

BİZE ULAŞIN