Kokunuz Kışın Neden İzini Kaybediyor?

Sonbaharda arkanızdan iz bırakacak kokularla birlikte, Sonbahar/Kış parfüm kullanma rehberi.

Hava soğudukça kokunuzun daha az fark edilir hale geldiğini fark ettiyseniz, bu sadece sizin başınıza gelmiyor. Aslında, parfümün kışın cildinizde uzun süre kalma eğiliminde olmadığı az bilinen bir gerçektir.

Bunun nedeni, sıcaklıklar düştükçe cildinizin doğal nem seviyelerinin de daha kuru olmasıdır. Kuru cilt de parfüm kalıcılığını kaybeder, bu yüzden de nemli cilde sahip kişiler bu durumdan pek de muzdarip sayılmazlar. Neyse ki, imza kokunuz daha geçici bir hale geldiyse ondan vazgeçmeden bu durumla mücadele etmenin yolları da var.

Sonbahar 2020 Sevdiğimiz Kokularla

Cildinizi Nemlendirin

Kuru cildin kokunuz üzerindeki etkisini azaltmanın en kolay yolu vücudunuzu nemli tutmaktır. Duştan çıktıktan sonra zengin kokulu bir yumuşatıcı krem kullanmak, nemi hapsedecek ve parfümünüzün kalıcı olmasına yardımcı olmanın yanı sıra, soğuk havalarda cildinizin tahriş ve pullanmaya daha az eğilimli olmasını da sağlayacak. Kremi cildinize uygularken, kuruluğun en fazla etkiye sahip olduğu bölgelerin üstesinden gelmek için, parfümünüzü de sıktığınız yere, örneğin boynunuza ve bileklerinize özellikle dikkat etmenizi öneririz. Ya da başka bir seçenek, dehidrasyonla başa çıkmak için parfümünüzü kokulu bir vücut kremiyle değiştirmek ve aynı zamanda en sevdiğiniz kokunun da tadını çıkarmanızı sağlayacaktır ve kalıcılığı da artacaktır.

Aqua Di Parma - Colonia Futura

Temel özleri adaçayının sakinleştirici etkisi ve lavantanın tazeliği birleşerek yoğun hislerinizi uyarıyor. Bergamotun parlak bir narenciye patlamasıyla örtülü vetiverin ince notaları, limon ve greyfurt ve pembe biberin baharatlı nüansları ile zenginleştirilen %99 doğal içeriğiyle etrafınızdaki herkesin başını döndürüyor. Colonia Futura Shower Gel ve Shampoo, hafif ve parlak dokusu, pantenol ve deniz micro besinleri ile geliştirilmiş nazik formülü hoş kokusu cildinizle buluşarak duyularınızı harekete geçiriyor. Colonia Futura Stick Deo ve Stick Spray, alkol bazlı formülü tüm doğallığıyla size saf tazeliği garanti ediyor. Colonia Futura'nın olağanüstü kokusu, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir plastikten oluşan doğa dostu şişeleriyle geçmişten geleceğe lüks bir miras bırakıyor.

BİZE ULAŞIN