Bu Sonbaharda Tercih Edebileceğiniz 7 Oje Rengi

2023 Sonbahar sezonunda trend olan 7 oje rengini açıklıyoruz.

Tırnaklarda 2023 Sonbahar Sezonu Renkleri

Yazı Ece Büyükçolpan

Sonbahar Matcha'sı

Mevsim değişti, havalar soğudu diye pastel tonlarından vazgeçip koyu renklere yönelmek istemiyor musunuz? O halde size bir önerimiz var: matcha çayı tonu. Küllü bir yeşil tonu olan matcha rengi, bu sezon tırnaklarınıza pastel tonlarda ilginç bir alternatif olacak.

La Manoir - MATCHA

Tarçın Sıcaklığı

Sonbahar denince akla gelen soğuk havalarda iç ısıtan renkleriyle kuru yaprakların ve sıcacık tarçın baharatının tonları. Bu sonbaharda tırnaklarınızı kuru yaprakları andıran kiremit tonlarına sahip tarçın rengi bir ojeyle öne çıkarmaya ne dersiniz?

Essie – Yes, I Canyon

Bulut Mavisi

Soğuyan havaların, kapalı ve melankolik havaların rengi bulut mavisi bu sezon tırnaklarınıza çok yakışacak. Klasik koyu tonların dışına çıkmak istiyorsanız, gri alt tonlu soğuk bir mavi olan bulut mavisi bir sonraki manikür randevunuzda iyi bir fikir olabilir.

OPI – Greyish Blue

Balerin Zarafeti

2023 Sonbahar / Kış Balletcore treninden ilham alan bu zarif tırnak renginin modası hiçbir zaman geçmiyor. Balerin pembesi, bu sezon tırnaklarınız için zarif ve temiz bir görünüm yakalamanıza yardımcı olabilir.

Essie – Lighten The Mood

Sonbaharlık Espresso

Koyu tonlardan vazgeçemeyen zarif kadınları tabii ki unutmadık! Sonbahar / Kış sezonlarının zarif ve klas bir klasiği haline gelen çikolata ve espressonun iddialı tonları, bu sezonda da zarafetinizi klasik bir tavırla tamamlayacak.

Le Manoir – Girl Scout

Parizyen Kırmızı

Zarif Fransız kadınlarının vazgeçilmezi olan Parizyen kırmızı, her mevsime uyum sağlayan zamansız ve zarif bir seçenek sunuyor. Bu sezonda da Parizyen kırmızıyı manikürünüzde tercih ederek zarif ve klas bir sonbahar görünümünü elde edebilirsiniz.

Chanel Beauty – 151 Pirate

BİZE ULAŞIN