Yazın En İyi 5 Güneş Koruyucusu

Güneş ile mücadelemiz, gerçekten cildimize iyi gelen doğru güneş kremini bulana kadar bitmiyor. İşte güneşten korunurken cildinizi iyi hissettiren ve koruyan favori 5 yeni formülümüz.

Yazın En İyi 5 Güneş Koruyucusu

Rosece'nin son üyesi Mineral Güneş Kremi içeriğindeki Çinko Oksit sayesinde SPF 40+ değerinde koruma sağlıyor. Yüksek koruma faktörüne sahip Mineral Güneş Kremi ciltte beyazlık bırakmayan özel bir Non Nano Çinko Oksit ''Micno'' ile üretildi. Güneşin neden olduğu yanık ve leke gibi problemlere karşı cildi korumaya yardımcı olurken formülasyonundaki doğal yağlar ve vitaminler ile güneşten zarar gören cildin onarılmasına ve yoğun olarak nemlenmesine destek veriyor.

Komedojenik olmayan yapısı hem yüz hem de vücutta kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda %100 doğal içeriği ile hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde ve bebeklerde de gönül rahatlığıyla uygulanabilir.

Vanilya ve lavanta doğal yağlarının büyülü kokularını içeren suya dayanıklı formülü ile Rosece Mineral Güneş Kremi bu yazın hit'i olmaya şimdiden aday.

BİZE ULAŞIN