Bazaar Astroloji - Aralık 2022

Bazaar Astroloji - Aralık 2022

YAY
24 KASIM - 22 ARALIK

Bazı kişilerin şüpheci tavırları içinizdeki öfke ve kırgınlık duygularını uyandırmış olabilir. Muhtemelen bunları bir süre bastırmayı başardınız ancak artık sınırda olduğunuzu hissediyorsunuz. Dikkatli olun çünkü kontrolü kaybederseniz, 2022'de elde etmek için çabaladığınız pek çok şeyi riske atmış olursunuz. Her zaman kararlı, adil ve diplomatik olun.

OĞLAK

22 ARALIK – 20 OCAK

Sizin yaratıcı olmaktan çok pratik zekalı olduğunuzu düşünenlerin yanıldığını kanıtlayacaksınız. Kendinizi kelimelerle, müzikle, renkle veya hareketle ifade etmenin yollarını bulduğunuzda, çok uzun süredir uykuda olan bir parçanıza dokunacaksınız. Herhangi bir önyargıya veya alaya
göz yummayın.

KOVA
21 OCAK - 19 OCAK

Bir karışıklık veya krizle başa çıkmak zorunda kaldığınızda, birinin konumunuzdan yararlanmaya çalıştığını hissedebilirsiniz. Ancak, herkesin sizi en iyi halinizle görmesine izin verecek yeni bir güç ve güven kazanmak üzeresiniz. Her şeyin bir gecede değişmesini beklemeyin. Yavaş ve istikrarlı büyümek, sizi hedefinize ulaştıracak.

BALIK
20 ŞUBAT - 20 MART

Zor zamanlar geçiren insanları kurtarmaya çalışma eğilimindesiniz. Ancak dikkatli olun, elinizdeki maddi ve manevi güç düşündüğünüz kadar büyük olmayabilir. Siz de dahil olmak üzere herkese büyük bir iyilik yapın ve basit gerçeği hatırlayın; mutluluk arayarak bulabileceğimiz bir şey değil, içimizdedir.

KOÇ
21 MART – 20 NİSAN

Bir kez daha, zorlu bir alanda yetkinliğinizden şüphe duyma eğilimindesiniz. Aslında sizden başka kimsenin yeteneklerinizden ve
düşüncelerinizden şüphe duymadığını bilmelisiniz. Çevrenizdeki insanların sizi bir güç olarak algılamalarına şaşırmaktan vazgeçin ve artık kendi gücünüzün farkına varın.

BOĞA
21 NİSAN - 21 MAYIS

Özel biri, işinizdeki sorumluluklarınızın veya onun dışındaki özel hayatınızın yoğunluğuna içerleyebilir. Kolay çözüm diye bir şey
yok, bu nedenle karşınızdkinin düşüncelerine gereken değeri verin. Sorunları bir gecede çözmeye çalışmayın ve zamana bırakın.

İKİZLER
22 MAYIS - 21 HAZİRAN

Şu sıralar maddi endişeleriniz artmış olabilir, yakınlarınızın destek için hazır olduğunu hatırlayın. Bu ay bazı konularda kendinizi yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Bazı bitmemiş işlerle mi, yoksa görmezden geldiğiniz sorunlarla mı uğraşmalısınız? Hiçbirini daha fazla ertelemeyin.

YENGEÇ
22 HAZİRAN - 23 TEMMUZ

Artık duygularınıza önem verme zamanı geldi, yaşanan son olaylar sizi sınıra yaklaştıracak. Çevrenizdekilere hissettiklerinizi net bir şekilde anlatmalısınız. Belki bir anda vereceğiniz tepki onları hazırlıksız yakalayabilir veya bundan hoşlanmayabilirler ancak size iyi geleceği kesin. Kendinizi ön plana koyun.

AKREP
24 EKİM - 22 KASIM

Geçtiğimiz birkaç ayda yaşadığınız herhangi bir hayal kırıklığı veya pişmanlık, 2023 coşkunuzu elinizden almamalı. Yılı hayatınızda bazı değişiklikler yaparak bitireceksiniz. Birilerini geride bırakmanız gerekebilir. Kendinizi terk edilmiş hissetmeden, bağımsızlığınızın tadını çıkarmaya bakın.

TERAZİ
24 EYLÜL - 23 EKİM

Ailevi sorumluluklarla ilgili iletişim, özellikle Aralık ayında Güneş'in Neptün ve Jüpiter'e meydan okumasıyla zorlaşabilir. Bazı insanlar doğru şeyleri söylediklerinde ısrar etseler de, aksini söyleyen içgüdülerinizi dinlemelisiniz. Önemli olanın hayatınıza kimi dahil ettiğiniz değil, kimi dışarıda bırakmayı seçtiğiniz olduğunu göreceksiniz.

BAŞAK
24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL

Alıştığınız düzenin değişmeye başladığını görmek sizi endişelendirebilir. Kesinlikle endişenizin en yakın ilişkilerinize sızmasına izin vermeyin. Bunun yerine, bu değişimleri önyargısız düşünün ve değerlendirin. Kendiniz için en doğrusunu yine siz bulacaksınız. Cevap sandığınız kadar karmaşık değil.

ASLAN
24 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS

Uzun vadeli hedeflerin ve hayallerin bu ay yeniden düşünülmesi gerekecek. Belki de bu değerlendirme sonrası bazı değişiklikler uygulayacaksınız. Bu durum ilk başta sizi tedirgin edebilir ancak bir süre sonra değişimin size iyi geldiğini göreceksiniz. İş arkadaşlarınızın size destek vermeye hazır olduklarını göreceksiniz.

BİZE ULAŞIN