Kasım Ayı Burç Yorumları

Bazaar Astroloji - Kasım 2022

AKREP
24 EKİM - 22 KASIM

Herkesin aklını kurcalayan ama konuşmaktan çekindiğiniz o konuyla yüzleşme zamanınız geldi. Olası sonuçlar konusunda çok karamsarsınız ancak sessiz kalmak yalnızca işleri daha da kötüleştirecek. Dürüst bir şekilde gereken kişiyle konuşun, sonuçtan memnun kalacaksınız ve rahatlayacaksınız.

YAY
23 KASIM – 21 ARALIK

Süregelen projelerde, yeni ve yaratıcı bir yönünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Başkaları bu duruma şüpheci yaklaşabilir, onlarla tartışmak yerine açıklama yapmayı deneyin. Uranüs, Merkür ve Güneş'e karşı olduğu için, alışılmışın dışında olan her şeyin oldukça güçlü bir şekilde savunulması gerekecek. Ama sonunda buna değdiğini göreceksiniz.

OĞLAK
22 ARALIK – 20 OCAK

İş ortamınızdaki bazı kişiler son zamanlardaki çalışmalarınızda yaratıcılığın az olduğunu söyleyebilirler. Kafanızı bu eleştirilere takmanıza hiç gerek yok, onlara gerçek başarılarınızı gösterin. Onlara karşı dik durmanız gelecekte heyecan verici ve faydalı bir yola girmenizi sağlayacak, dolayısıyla sizin için bir yük değil şans olacak.

KOVA
21 OCAK - 19 OCAK

Haklı olarak, arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın verdikleri sözleri tutmaları gerektiğini hissedeceksiniz. Ama onları yola getirmek sizin göreviniz değil. Güneş'in Satürn'le karşı karşıya gelmesi, size gereksiz sorumluluk hissi verebilir. Görev alanınızın dışına çıkmanıza gerek yok, bir adım geri çekilip, sessizliğinizi koruyun.

BALIK
20 ŞUBAT - 20 MART

Planlanan bir seyahat veya toplantıya, beklenmedik karamsar eleştiriler yüzünden gölge düşebilir. Bu olumsuzluktan etkilenmeyin, aralarından mantıklı olanları kabul edin ve eksikleri düzeltin. Sizin yerinizde olmak için her şeyini vermeye hazır insanların faydasız ve moral bozucu tavırlarıyla cesaretiniz kırılmamasın.

KOÇ
21 MART – 20 NİSAN

Bu sıralar kazandığınız ile harcadığınız para arasındaki bağlantıyı biraz düşünmeniz iyi olabilir. Gereksiz harcamalardan bu şekilde kaçınabilir ve önünüzü daha rahat görebilirsiniz. Gerektiğinde, istemediğiniz planlar ve harcamalar hakkında sesinizi çıkarmanız gerekecek.

BOĞA
21 NİSAN - 21 MAYIS

Bir süredir yakınlarınızdan birine hissettiğiniz küskünlük azalacak. Empati yapmak daha anlayışlı olmanızı sağlayacak. Aslında, burcunuzdaki Ay tutulması, bu birey için her zaman biraz fazla sert olup olmadığınızı merak etmenize neden olacak. Farklı, daha sempatik bir yanınızı göstermeniz için geç değil.

İKİZLER
22 MAYIS - 21 HAZİRAN

İçgüdüleriniz size birinin sağlık ve huzur konusunda yardıma ihtiyacı olduğunu söylemek üzere. Bu fısıltılara kulak vermenizde yarar var. Ancak ilk hamlenizi yapmadan önce, konuyu tam olarak öğrenin. Karşı tarafa istemeden yanlış fikirler vermek istemezsiniz.

TERAZİ
24 EYLÜL - 23 EKİM

finansal birlikteliklerin dikkatlice gözden geçirilmesi gereken zaman yaklaşıyor. Şimdiye kadar çatışmadan kaçındığınız için olayları açığa çıkarmak yerine arka planda kaybolmasına izin verdiniz. İşin içinde olan diğer kişi, gözden geçirme zamanı geldiğinde ortaya koyduklarınıza direnmeyecek. Şimdi her şeyi açıkça konuşma zamanı.

BAŞAK
24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL

Özel bir arkadaşınızla konuşmak istediğiniz malum konuyu artık çekinmeden konuşmalısınız. Yeterince uzun süre ertelediniz, bu yüzden Güneş'le müttefik olan Jüpiter'i iyi bir şekilde kullanmalı ve daha fazla düşünmeden ileri adım atmalısınız. İlgili diğer kişiye saygılı ve iyimser yaklaşmanız koşuluyla, her şey iyi bir şekilde sonuçlanacak.

ASLAN
24 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS

Dahil olduğunuz projelerden dikkatinizin kaymaya başlamasıyla, bağlantılı kişiler sorular sorup, haklı olarak eleştiride bulunacaklar. Çabalarınızı iki katına çıkaracağınıza dair kendinize söz verin ve herkesin size ve yaptığınız şeye yatırım yaparak kesinlikle zamanını veya enerjisini boşa harcamadığını kanıtlayın.

YENGEÇ
22 HAZİRAN - 23 TEMMUZ

Bu sıralar lükse ve gereksiz faaliyetlere fazla harcama yaptığınızı ima edenler, sizin iyiliğinizi düşünenler. İlk başta sürekli yargılandığınızı düşünmeniz normal olsa da fazla kızmamalısınız. Onlara gereken cevapları sakince vererek, kendi mantığınız çerçevesinde eleştirileri değerlendirmenizde fayda var.

BİZE ULAŞIN