Bazaar Astroloji - Şubat 2023

Bazaar Astroloji - Şubat 2023

KOVA

21 OCAK - 19 OCAK

Yakında karakterinize aykırı davranışlarla çevrenizdekileri şaşırtacaksınız. Ancak bu, duruşunuzu uzun vadede değiştirmeyecek. Her zaman arzu ettiğiniz, sözünüzü başkalarına dinletme ve planlarınızı gerçekleştirme hayaliniz önümüzdeki günlerde gerçeğe dönüşecek.

BALIK

20 ŞUBAT - 20 MART

Gezegenlerin son dönemdeki hareketleri sizin için anlaşılması zor pek çok gelişme ortaya çıkarmak üzere, başlangıçta her şey bir gizem gibi görünebilir ancak sorgulamayın. Geçmişte çeşitli kargaşalardan payınıza düşeni aldınız. Artık her şeyin iyi yanını görme ve iyi zaman geçirme vaktiniz geldi.

KOÇ
21 MART – 20 NİSAN

Sizden ağır taleplerde bulunanlar, son zamanlarda maruz kaldığınız ekstra baskıları göz önünde bulundurmamış olabilirler. Onlara karşı çok sert ve dirençli olmamaya çalışın.Tüm bu yaşananların bir süreç olduğunu unutmayın ve çevrenizdeki iyi niyetli insanlara karşı ola- bildiğince adil ve dengeli olmaya çalışın.

BOĞA

21 NİSAN - 21 MAYIS

Sonunda kozmik etkiler hayatı- nızın akışını değiştirmek üzere. Sadece mağlup edildiğini hisseden bir Boğa, gelmekte olanın yakın geçmişin başarısızlıklarını ve hayal kırıklıklarını telafi edeceğine inanamaz. Ümitsizlik size göre değil, bir an önce silkinin ve yakında karşılaşacağınız durumu en iyi şekilde değerlendirin.

İKİZLER

22 MAYIS - 21 HAZİRAN

Bu sıralar bir takım arkadaş ortamlarından dışlandığınızı hissediyor olabilirsiniz, ancak muhtemelen dahil olan kişilerin bu hissinizden haberleri bile yok. Direkt söylemek yerine, rahatsızlığınızı onlara dolaylı yollardan hissettirin. Sabırla bekleyin ve koşulların değişip değişmediğini izleyip kararınızı verin.

YENGEÇ

22 HAZİRAN - 23 TEMMUZ

Şu sıralar konu para meseleleri olunca her şeyin net ve düzgün ilerlemesini istiyorsunuz, merak etmeyin çevrenizdekiler de bu şekilde düşünüyor. Küçük ayrıntılara takılmadan, pratik çözümler getirmek işinizi kolaylaştıracak. Unutmayın; amacınız paranoyak değil, pragmatik görünmek olmalı.

ASLAN
24 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS

Hiç kimsenin özgüveninizi tüketmesine veya sizi gerçekte olduğunuzdan daha az değerli hissettirmesine izin vermeyin, bu kişi üst seviyenizde olsa bile. Artık hem işinizle bağlantılı olan, hem de iç huzurunuzu etkileyen kaygıları yönetmek için gereken her türlü eylemi yapmaya hazırsınız.

BAŞAK

24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL

Düzenli ve bilinçli biri olarak, bir karmaşanın içinde yer almak sizi hem şaşırtacak hem de canınızı sıkacak. Neyse ki bu durum sonsuza kadar sürmeyecek. Sizin de zaman zaman bocalamaya hakkınız var.Bu durumdan ders almaya bakın;kimse mükemmel bir hayat yaşamıyor.

TERAZİ

24 EYLÜL - 23 EKİM

Duygusal temizlik ve acı gerçeklerle yüzleşme dönemi sona ermek üzere, bu ay şahit olacağınız yeni gelişmeler sizi bugüne kadar engelleyen tüm kısıtlamalardan kurtaracak. Hayatınızda yönetmekte zorlandığınız durumları kontrol altına alabileceğiniz zamanlar geldi.

AKREP

24 EKİM - 22 KASIM

Özel bir kişiyi şımartma arzunuzun kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Harcamalar söz konusu olduğunda ne zaman frene basacağınızı öğrenmenizde fayda var. Birine ne kadar değer verdiğinizi göstermek ve daha fazla sevilmek için maddi durumunuzu zorlamanıza gerek yok, artık farklı yöntemler bulmaya bakın.

YAY
23 KASIM - 21 ARALIK

Uzun süredir devam eden bir anlaşmazlığı sona erdirmenin tam zamanı. Derinlerde bir yerde, hayatın gerçek zevklerinin esas olarak aşk, iş, sağlık ve refah etrafında döndüğünü biliyorsunuz. Bırakın evren sizi rolünüzü yeniden tanımlamaya ve kendi uzun vadeli mutluluğunuz hakkında daha ciddi düşünmeye teşvik etsin.

OĞLAK

22 ARALIK - 20 OCAK

Geçtiğimiz birkaç ayda yaşadığınız bir hayal kırıklığı veya pişmanlık, 2023 coşkunuzu elinizden almamalı. Bu yılı hayatınızda bazı köklü değişiklikler yaparak bitireceksiniz. Birilerini geride bırakmanız gerekebilir. Kendinizi terk edilmiş hissetmeden, bağımsızlığınızın tadını çıkarmaya bakın.

BİZE ULAŞIN