Beklentilerin Ötesinde Bir Çikolata Deneyimi: Beymen Chocolate

Beymen, kalite anlayışı ve sofistike yaklaşımını, Türkiye'nin ilk artizan çikolata üreticisi Butterfly Chocolate iş birliği ile çikolata dünyasına taşıdı.

Beklentilerin Ötesinde Bir Çikolata Deneyimi: Beymen Chocolate

50 yılı aşkın tarihi ve vizyoner duruşu ile Türkiye'de lüks moda ve yaşam stilinin öncüsü Beymen, kalite anlayışı ve sofistike yaklaşımını, Türkiye'nin ilk artizan çikolata üreticisi Butterfly Chocolate iş birliği ile çikolata dünyasına taşıdı.

Madagaskar ve Gana'da etik koşullarda üretilen organik kakao çekirdeklerinden "Bean to Bar" konseptiyle üretilen yeni Beymen Chocolate, doğal ve gurme lezzetleri ile beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor.

Çikolatayı Modern Bir Perspektifle Yeniden Yorumladık

İkramların, özel gün ve kutlamaların vazgeçilmez lezzeti çikolatayı modern bir perspektif ile yeniden yorumladıklarını belirten Beymen Group CEO'su Elif Çapçı, "Beymen olarak 50 yılı aşan tarihimiz boyunca, ülkemizin lider lüks moda ve yaşam stili destinasyonu kimliğimizle Beymen dostlarına ilham vermek, hayata geçirdiğimiz yaratıcı işbirlikleri, global markalarla gerçekleştirdiğimiz özel etkinlikler, moda şovları, workshop'lar ve Beymen Grup Çağdaş Sanat Koleksiyonu ile Beymen dostlarına alışverişin ötesinde bir özgün ve ayrıcalıklı deneyimler yaşatmak her zaman en önemli önceliğimiz oldu. Bunları yaparken bir yandan da müşterilerimizin farklı yaşam alanlarındaki ihtiyaçlara hitap eden ve hayatı 360 derece çevreleyen benzersiz ürün seçkimizle hayatın her alanına dokunmaya, müşteri deneyiminin tamamlayıcısı olduğunu düşündüğümüz farklı alanlarla buluşmaya devam ediyoruz. Ayrıca günümüzde lüks etki alanını genişletmesiyle birlikte gastronomi, sanat ve deneyim ile bir araya gelerek yaşamı 360 derece çevreleyen bir yaşam tarzı sunuyor. Lüksün bu yaklaşımı aslında Beymen'in DNA'sındaki deneyim odaklı, ayrıcalıklı ve ilham veren bütünsel lüks anlayışıyla bire bir örtüşüyor. Beymen Chocolate'daki değişim, Beymen'in 50. yılını ve lüksün bu topraklardaki 500. yılını kutlayan projemizin de bir yansıması diyebiliriz. Kültürümüzde ikramların, özel gün ve kutlamaların en önemli unsurlarından bir parçası olarak öne çıkan çikolata geleneğimize modern bir perspektif ile yeniden yorumladık" dedi.

Haute Couture Moda Evi Gibi Çalıştık

Beymen Chocolate için dört özel koleksiyon hazırladıklarını belirten Butterfly Chocolate Kurucusu Ebru İpekçi, "Yeni Beymen Chocolate için haute couture bir moda evi gibi çalıştık. Yüzde 100 doğal ve etik üretim felsefemiz ile özenle seçtiğimiz organik kakao çekirdeklerinden Celebration, İstanbul, Noir, Joy Of Fruits adlarını taşıyan dört koleksiyon hazırladık. 'Bean to Bar' konsepti ile ürettiğimiz Beymen Chocolate lezzetleri ile çikolataseverleri yeni keşiflere davet ediyoruz." dedi.

Beklentilerin Ötesinde Bir Çikolata Deneyimi: Beymen Chocolate

BİZE ULAŞIN