Harry Styles Komiser Oldu!

Harry Styles Komiser Oldu!

Harry Styles, Emma Corrin ile başrollerini paylaştığı "My Policeman" filminde bir komisere hayat verecek. Ünlü yıldız müzik dünyasında sürdürdüğü başarılı kariyerine beyazperdede de ilerletmeyi hedefleyerek sinema dünyasına verdiği arayı yeni rolüyle kapatmaya hazırlanıyor. Bethan Roberts'ın 2012 yılında yayınlanan romanından uyarlanan hikaye bizleri 1950'li yıllara götürüyor. Harry Styles ünlü bir komiser olan Tom rolünü, The Crown dizisinde Prenses Diana'ya hayat veren Emma Corin ise Harry Styles'ın filmdeki eşi olan Marion'u canlandırıyor.

Yönetmen koltuğuna Michael Grandage'nin oturduğu film 50'li yıllardan 90'lı yıllara bir zaman yolculuğu yaşatıyor. Ünlü yönetmen film hakkındaki düşüncelerini "Tom ile ilgili tüm mesele onun kafası karışık bir karakter olması. Polis olması ve yasaları korumakla ilgili bir kariyer sürdürmesi o dönemin yasal işleyişini ve kanunlarını da göz önünde bulundurursak hissettiği, içinde bulunduğu durumu daha da sorunlu hale getiriyor. Filmde Harry Styles, Tom karakterinin gençlik yıllarına hayat veriyor, Tom karakterinin yaşlılık yıllarında ise başka bir oyuncuyu göreceğiz. Tom karaktere hayat verecek her iki oyuncunun da filmin özündeki bu karmaşıklığı göz önünde bulundurarak onu özümsemesi gerekiyor." sözleriyle ifade ediyor.

Tom karakterinin yaşlanmış görünümüne kimin hayat vereceği de merak edilenler arasında yer alıyor. Filmin merakla beklenen fragmanı henüz yayınlanmadı. Her gün setten basına yansıyan kareler filme olan ilgiyi daha da arttırıyor. Harry Styles'ın filmdeki komiser kostümüyle olan görünümü oldukça dikkat çekiyor.

BİZE ULAŞIN