Kapadokya'da Spiritüel Dönüşüm

Kapadokya'nın mistik atmosferinde, özlenen özgürlük hissiyle tüm duyuları canlandırmayı amaçlayan Beyond Cappadocia unutulmayacak bir deneyim vadediyor. 26-29 Ağustos arasında gerçekleşecek festivali, yaratıcılarından biri olan Anya Layfield'den dinliyoruz. Bade Çakar

Kapadokya'da Spiritüel Dönüşüm

Anya Layfield

Öncelikle biraz Beyond'dan bahsedelim. Nasıl başladı ve gelişti?

Her zaman kendim ve sevdiklerim için güzel deneyimler yaratmaya çalıştım. Sanırım bu düğünüme hazırlanırken, İngiltere'deki düğünlerin sıkıcı olduğunu fark etmemle başladı. Geleneksel bir seremoni yerine ne yaparsam mutlu olabileceğimi düşündüm. Mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşabilmek ve harika zaman geçirmek istedim,bu yüzden bir Rus olarak kutlamayı doğduğum kasabanın yanı başındaki bir ormanda gerçekleştirdim ve bir Rus peri masalı atmosferini yeniden yarattım. Çeşitli Rus masallarını, hikayeler deki kahramanları paganizmin geleneksel törenleriyle birleştirdim.

Dolunayın aydınlattığı bir atmosferde cadılar, deniz kızları, atlı şovalyelerin olduğu bir seremoni oldu. Öyle bir başarıydı ki, arkadaşlarım böyle farklı etkinlikler yapmamı söyleyip durdu ve ben de devam ettim, bu da daha sürükleyici deneyimler yaratmamı sağladı. Öte yandan, son yedi yıldır bir koç ve eğitmen olarak danışanlarımın zihinlerinin gücünü ve deneyimlerini anlamalarına yardımcı oluyorum. Bu yüzden tüm etkinliklerimin içinde de bu unsurların olmasını istedim.Ve bir noktada, talep artınca Beyond'u kurdum. Kapadokya'daki bu etkinlik markanın resmi lansmanı olacak. Bir süredir konsept üzerinde çalışıyorum, çok detaylı inceleyerek, çeşitli alanlardan uzmanları bir araya getirdim ve bu yılın başında,fikrime ortak olan Bianca Schnitzler ile tanıştım. Şimdi bu hayali birlikte yaratıyoruz.

BİZE ULAŞIN