METT Hotel & Beach Resort Bodrum

Bir Sunset Hospitality markası olan METT Hotels & Resorts'un dünya çapındaki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Mayıs ayında kapılarını açıyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT Hotels & Resorts; rafine, zarif, rahat ve yepyeni bir otel koleksiyonu. Deniz kıyısındaki lokasyonlarda Akdenizli kimliğiyle faaliyet gösterecek koleksiyonun ilk oteli ise, METT Hotel & Beach Resort Bodrum.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, önünde apansız uzanan Ege manzarası ve kristal berraklığındaki sularına demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu'nda, Bodrum Marina'dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Lobiye girer girmez konukları karşılayan sanatçı Laura Margarita'nın doğadan ilham alan dev boyutlu eserleri, tepeden görülen uçsuz bucaksız denizin maviliklerine karışıyor.

Modern, minimalist ve bohem-şık bir stilde tasarlanmış otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 31 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da, uzun veya kısa dönem konaklamalar için misafirlerin hizmetinde. Otelde ayrıca, retro stilde tasarlanmış bir sonsuzluk havuzu, bir kapalı havuz, geleneksel Türk hamamı, MOI Spa, RAISE Fitness ve yine özel havuzu bulunan, gün boyu kişisel hizmet alınabilen geniş kabanalar bulunuyor.

Uzun, Akdeniz sofraları unutulmaz anılar için

METT Bodrum deneyiminin merkezinde, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı ile sosyalleşmenin yer aldığı Akdenizli bir yaşam tarzı sunuluyor. Küresel olarak öncü restoran konseptleri geliştiren ve bu alanda büyüyen bir yatırım ve yönetim şirketi olan Sunset Hospitality Grubu, yeme-içme sektöründeki deneyimini Bodrum'daki oteline de taşıyor. Deniz kenarında, açık havada yenen yemeklerden, rahat bir atmosferde sunulan modern İtalyan mutfağına geniş bir gastronomik yelpaze barındıran METT Hotel & Beach Resort Bodrum; Folie Restaurant & Sea, Mood Lounge Bodrum, Otto, Isola Manzara Gardens restoranları ve özgün eğlence anlayışıyla Bodrum'un yeme-içme sahnesine değer katmayı hedefliyor.

BİZE ULAŞIN