Yüksek Pozitivizm

Sibil Çetinkaya ile, "Hem üretim stüdyom hem de özel alanım" dediği evinde stil ve yaşam üzerine. Bade Çakar Fotoğraflar Serkan Eldeleklioğlu

Yüksek Pozitivizm

Gömlek Jacquemus Pantolon Academia Ayakkabılar Bottega Veneta Küpeler Laura Lombardi Kolye Dior Yüzük Kısmet by Milka

Aile evindeyiz; burası sana dair nasıl ipuçları barındırıyor?
Burası hem içeriklerimi ürettiğim stüdyom hem de kameralar kapandığında ailemle vakit geçirdiğim özel alanım.Tabii, evdekiler stüdyo kısmından bazen şikayetçi olabiliyorlar.

Enerji dolu bir yerdeyiz, sürekli hareket var. Pozitif ener- jin ailenden geliyor diyebilir miyiz?
Enerjimi ve tüm motivasyonumu ailemden alıyorum diyebilirim. Ailem en büyük destekçim. Evde sürekli hareket olması bazen zor olabiliyor ama ayrı eve çıkacağım dedikten birkaç gün sonra fikrimi değiştiriyorum.Çünkü her defasında onların benim enerji, güç ve mutluluk kaynağım olduğunu tekrar fark ediyorum.

Hayatının çoğunu takipçilerinle paylaşıyorsun. Sosyal medyadan önce kariyer hedeflerin, hayallerin nelerdi?

Aslında en büyük hayallerimden biri oyuncu olmaktı.Hem Türkiye'de hem de Londra'da yaşadığım dönemde oyunculuk üzerine kendimi çok geliştirmeye çalıştım ve sürekli hayaller kurdum. Gerçekleştiler de. BAFTA'da bir tiyatro sahnesinde yer alabildim, çok gitmek istediğim okullardan biri olan LAMDA'da kapsamlı bir eğitim aldım, rüya gibiydi benim için. Ama Türkiye'ye dönünce fark ettim ki ben sadece bir karakteri oynamayı değil, Sibil olarak insanların hayatlarına dokunmayı, bağ kurmayı seviyorum.Zaten küçükken de her Pazar günü aileye dans gösterileri, mikrofonla sunuculuk şovları yapan, yerinde duramayan bir çocuktum, şimdi tam istediğim mesleği yapıyorum. Çocukken nasıl aile bireylerini eğlendirmeye çalışıyorsam, şimdi işimde de takipçilerimi keyiflendirmeye,güldürmeye çalışıyorum.


Sosyal medya hayatına neler kattı?
Öncelikle bir ailem daha oldu. Beni destekleyen, iyi ve kötü günümde sürekli arkamda olan bir sosyal medya ailem var. Bu duygunun ne kadar güzel olduğunu tarif edemiyorum.

BİZE ULAŞIN