Zendaya'nın Favorisi

Zendaya'nın Favorisi

Zendaya, başarılı kariyerini yer aldığı önemli yapımların, canlandırdığı önemli rollerin yanı sıra imza attığı işbirlikleriyle de taçlandırıyor. Birçok global markanın yüzü olan ünlü yıldız, en son Bulgari'nin Unexpected Wonders kampanyasıyla karşımıza çıkmıştı. Bulgari'den sonra şimdi de Smartwater'ın küresel elçisi seçilen ünlü yıldız, eğlenceli bir kampanya filminde yer alıyor. Samrtwater, genç yıldızın yeni sezonda markayla birlikte olacağı için büyük bir heyecan duyduğunu aktarıyor.

"Euphoria" ile ışığını yansıtmayı başaran Zendaya kampanya çekiminde tüm doğallığıyla birlikte spotlar altındaki yerini alıyor. İnce askılı minimal beyaz elbisesi ve dalgalı saçlarıyla duru güzelliğinin altını çizen ünlü yıldız, geçmiş yıllarda Jennifer Aniston ve Gal Gadot'un yer aldığı kampanyada adeta ışıldıyor. Zendaya yeni işbirliği hakkındaki hislerini, "Smartwater ile bu yeni işbirliğine başlayacağım için çok heyecanlıyım. Hepimiz susuz kalmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gün boyunca ne yaparsam yapayım smartwater benim vazgeçilmez kaynağım olmayı başarıyor." sözleriyle açıklıyor.

Zendaya, güvenli içme suyunu kullanılabilir hale getirmek için birlikte çalışan bir grup önde gelen kuruluş arasında yer alan Global Water Challenge (GWC) ile ortaklık kurarak, memleketi Oakland, California'dan başlayarak, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde su kalitesini ve suya erişimi iyileştirmek için smartwater ile çalışacak. herkese. 2,2 milyon Amerikalı şebeke suyuna erişemiyorken 44 milyon insan da suya erişim noktasında ortalamanın altında.

Global Water CEO'su Monica Ellis, "Kuruluşumuz, amaca yönelik ortaklarımızın desteği olmadan faaliyet göstermiyor ve ihtiyaç duyan toplulukların temiz suya daha fazla erişiminin sağlanmasına yardımcı olmak için smartwater ve Zendaya'yla birlikte olduğumuz için minnettarız" diyor. "Akıllı çözümlerle: küresel su sorunuyla, özellikle toplulukların suya erişimini, su kalitesini iyileştirmeyi ve korumayı ve su yoluyla ekonomik güçlendirme fırsatlarını ele almak için çalışacağız." diyor.

BİZE ULAŞIN