Big Little Lies’ın Yeni Sezonu Yolda Mı?

Nicole Kidman, Big Little Lies'ın yeni sezon çalışmalarını doğruladı.

Big Little Lies’ın Yeni Sezonu Yolda Mı?

Independent'ın haberine göre Nicole Kidman, Big Little Lies'ın üçüncü sezon çekimleri üzerinde çalışıldığını belirtti.

Oscar ödüllü oyuncu, yazar Liane Moriarty'nin aynı adlı kitabının uyarlaması olan HBO dizisi Big Little Lies'ın yönetici yapımcı rolünü üstlendiği gibi Celeste karakterine hayat veriyor.

Başrollerini Nicole Kidman, Meryl Streep, Reese Witherspoon, Laura Dern, Zoe Kravitz ve Shailene Woodley'nin paylaştığı ve ilk kez 2017'de yayınlanan HBO dizisi, bir grup ilkokul çağındaki çocukların ebeveynlerinin Kaliforniya, Monterey'deki karmaşık ve gizemli hikayesini odağına alıyor.

David E. Kelley tarafından beyazperdeye uyarlanan ve Nicole Kidman'a bir Emmy bir de Altın Küre ödülleri kazandıran Big Little Lies'ın yeni sezonunun yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

DeuxMoi kullanıcı adlı Instagram hesabından yapılan bir paylaşımda Oscar ödüllü oyuncu ile yapılan röportajda Kidman, Big Little Lies'ın kariyeri boyunca rol aldığı en sevdiği projelerden biri olduğunu şu sözlerle belirtiyor:

"Big Little Lies'ı sevdim çünkü hayatımın çocuklu ve emekli olmayı düşündüğüm bir döneminde karşıma çıktı. Ayrıca Reese Witherspoon ile birlikte yapımcılığını üstlenme fırsatım olduğu bir projeydi. Ve sonra hepiniz bunu izlediniz ve büyük bir başarı elde etmemize vesile oldunuz."

"Ve size üçüncüsünü de sunacağız, bilginiz olsun," diye ekledi.

BİZE ULAŞIN