Bir Zamanlar Onlar Da Çocuktu

Bir Zamanlar Onlar Da Çocuktu 23 Nisan Özel Galeri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dünya üzerinde çocuklara hediye edilen tek bayram olmasıyla oldukça özel bir değere sahip. Bu özel gün çocuklara ve geleceğe olan inancı parlatırken her yıl oldukça renkli görüntülere ev sahipliği yapıyor. Çocukların yaşadığı heyecan güzel etkinliklerle taçlanıyor ve aynı zamanda da etrafımızı nostaljik bir his sarıyor.

23 Nisan aynı zamanda çocukların sembolik olarak önemli mevkilerdeki koltuklara oturtulmasıyla da oldukça keyifli anlar yaşatıyor. Çocukların geleceğin asıl sahipleri olduğunu bizlere hatırlatan o gün, çevremizdeki çocukların gelecekte büyük başarılara imza atacağını bizlere hissettiriyor.

23 Nisan'ın masumiyetini ve heyecanını sizlerle paylaşırken gösteri dünyasının önemli yıldızlarının çocukluk fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedik. Şuan elde ettikleri başarı ve yetenekleriyle nefes kesen isimlerin henüz daha çok küçük olduğu fotoğraflar içimizi ısıtıyor. Bizlere zaman yolculuğu yaşatan keyifli fotoğraflar sizlerle. Unutmayın, onlar da bir zamanlar çocuktu.

BİZE ULAŞIN