Brad Pitt ve Ines de Ramon Birlikteliği Ciddileşiyor Mu?

Brad Pitt ve Ines de Ramon, LACMA Art + Film Gala'da beraber görüntülendi.

Brad Pitt ve Ines de Ramon Birlikteliği Ciddileşiyor Mu?

Yazı Ece Büyükçolpan

Yaklaşık bir yıllık beraberlikleri devam ederken Brad Pitt ve Ines de Ramon, LACMA Art + Film Gala'da oldukça samimi bir çift olarak görüntülendi.

US Weekly'ye göre çiftin yakınları, ikilinin boş zamanlarında çoğunlukla beraber vakit geçirdiğini ve Ramon'un Brad Pitt'in çevresiyle iyice yakınlaştığını belirtti.

(Fotoğraf: People Magazine / Kurt Grieger / Corbis Getty Images; Alberto E. Rodrigues / Getty Images)

Ines de Ramon kimdir?

2013 yılında Cenevre Üniversitesi'nden İşletme Lisans derecesiyle mezun olan De Ramon aynı zamanda beslenme koçu sertifikasına sahip. LinkedIn profiline göre De Ramon, Christie's müzayede evinin mücevher bölümünde ve İsviçreli lüks mücevher şirketi De Grisogono'da görev aldı.

Ines de Ramon, şu anda Hailey Bieber, Kourtney Kardashian ve Mandy Moore gibi yıldızların de severek takip ettiği Los Angeles merkezli mücevher markası Anita Ko Jewelry'nin toptan satış sorumlusu olarak görev alıyor.

Paul Wesley'nin eski eşi

Bir dönemin reyting rekorları kıran dizisi Vampire Diaries'in karizmatik oyuncusu Paul Wesley ile 2018 yılında birlikteliklerini ilan eden Ines de Ramon ve Paul Wesley, 2019 yılında ilişkilerini evlilikle taçlandırmıştı.

Dört dil biliyor

Ines de Ramon, Instagram profilindeki açıklamalardan da anlaşılabileceği üzere Fransızca'ya oldukça hakim. De Ramon, aynı zamanda İngilizce, Almanca ve İtalyanca'yı akıcı olarak konşabiliyor.

Paul Wesley ile yolları 2022'de ayrıldı

Paul Wesley ve Ines de Ramon, üç yıllık birlikteliklerinin ardından 2022'nin Eylül ayında yollarını ayırdı.

Bono konserinde Brad Pitt ile birlikteliği belgelendi

Kasım 2022'de Bono konserine beraber katılan Brad Pitt ve Ines de Ramon'un birliteliği belgelenmiş, çiftin ilişkilerinin birkaç aydır sürdüğü belirlenmişti.

Yılbaşını beraber kutladılar

Ines de Ramon ve Brad Pitt, geçtiğimiz yılın Aralık ayında Brad Pitt'in doğum gününü Hollywood'da 'Pace' isimli bir İtalyan restoranında birlikte ve Brad Pitt'in arkadaşlarıyla kutladılar.

Brad Pitt'in yakın arkadaşları, Pitt'i daha önce hiç bu kadar mutlu görmediklerini, ifade etti.

Çift, doğum gününden birkaç hafta sonra yeni yılı Cabo San Luca'ta beraber karşılamıştı.

Brad Pitt ve Ines de Ramon birlikteliğinin LACMA Art + Film Gala'da hız kesmeden devam ettiği görüldü.

(Fotoğraf: Backgrid)

BİZE ULAŞIN