Cadılar Bayramı’nın Kraliçesi: Heidi Klum

Cadılar Bayramı, ondan sorulur. Heidi Klum'un en iyi Cadılar Bayramı kostümlerini listeledik.

Cadılar Bayramı’nın Kraliçesi: Heidi Klum

Yılın bu sezonu gelip çattığında Hollywood ünlüleri arasında kostüm şıklığı yarışı başlıyor. Ancak biri var ki, her yıl bu yarışı bileğinin hakkıyla kazanıyor. Girdiği kılıklarla nefesleri kesen, yaratıcı kostümlerin kraliçesi Heidi Klum'un en iyi 12 Cadılar Bayramı görünümünü listeledik.

Yazı Ece Büyükçolpan

İkonik Tavuskuşu (2023)

Klum, bu yıl yine kreatif yönünü konuşturdu.

Süper model, "tüylerini" şekillendiren Cirque du Soleil sanatçılarından oluşan bir grubun yardımıyla göz alıcı dev bir tavus kuşuna dönüştü.

Kırmızı halıda boy gösteren Heidi Klum, Page Six Style'a verdiği röportajda "Arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var. Açıkçası bir grup insanla birlikte bir kostüm yapmanın eğlenceli olacağını düşündüm... burada hepimiz harika görünümlere imza atıyoruz " dedi.

Bu ikonik görünümü elde etmek için Klum'un tam altı saat harcadığı söyleniyor. Eşi Tom Kaulitz de dev bir tavus kuşu yumurtası olarak partide Klum'a eşlik etti.

"Heidi Does Halloween" Kısa Filmi (2020)

2020 yılında Sosyal organizasyonlara büyük kısıtlama getirilmesine neden olan COVİD-19 salgını, Cadılar Bayramı partilerinin de ertelenmesine sebep olmuştu.Cadılar Bayramı kraliçesi Heidi Klum ise duruma kreatif bir çözüm buldu ve evinde kısa bir korku filmi çekti. Klum'un hazırladığı kısa filmde, süper modelin çocukları zombilere dönüşüyor. Klum da kendisini ahşap bir duvar, mermer kaplı çarşaflar ve daha birçok kılığa sokarak saklıyor.

"Heidi Does Halloween 2: Klum's Day" (2021)

Pandemi hâlâ devam ederken Klum, başka bir ürkütücü film yapmak adına kolları sıvadı. Bu kez Klum, 'Heidi Does Halloween 2: Klum's Day' de "Psycho", "The Shining" ve "The Exorcist" gibi korku klasiklerine referans verdi.

Hindu Tanrıçası Kali (2008)

Bu çetrefilli kostüm Hindu kültürü mensuplarını rahatsız etse de ortaya çıkan görünümü göz önünde bulundurduğumuzda harcanan emeği alkışlamadan edemiyoruz. Klum, bu sekiz kollu Hindu Tanrıçası Kali görünümünü taşımanın oldukça zor olduğunu belirtti: "Sekiz kollu bir sırt çantasını bütün gece yanınızda taşımak gibi."

Yasak Elma (2006)

2006 yılının Cadılar Bayramı'nda dokuz aylık hamile olan Klum, "Bebek için büyük ve güvenli, benim için de rahat olan kılık ne olabilir? diye düşündüm ve ortaya bu fikrin ürünü olan Yasak Elma kostümü çıktı. Arabanın kapılarından sığamadığım için üstü açık bir araba almak zorunda kaldık," diyen Heidi Klum 2006 yılında partiye Havva'nın yediği yasak elma olarak katılmıştı.

Golden Girl (2003)

Kelebek (2014)

Kleopatra (2012)

Klum, yüzünü kristallerle kaplayarak ışıl ışıl bir Kleopatra oldu.

Jessica Rabbit (2015)

Klum'un kendini aştığı bir kostüm daha.

Klum Klonları (2016)

Kostüm kraliçesi Heidi Klum'un Cadılar Bayramı için tercih ettiği en yaratıcı görünümlerden biri, 'Heidi Klum klonları'

Klum, bu ikonik görünüm için kendisiyle aynı vücut ölçülerine sahip beş modeli özel bir protez makyajla kendine benzeterek, kendini 'klonladı'.

Uzaylı Heidi (2019)

Klum'un kostümleri arasında açık ara en dehşet verici olanın bu kanlı, tüyler ürpertici uzaylı- zombi kostümü olduğu söylenebilir!

Klostrofobik Solucan (2022)

Klum'un dev bir solucana dönüşmek için 10 saatten fazla zaman harcadığı söyleniyor. Eşi Kaulitz ise onu oltasına bağlayıp çeken balıkçı kılığında partiye katıldı.

Klum, partide verdiği röportajda, bu tüyler ürpertici kostümü en iyi kostümlerinden biri olarak gördüğünü çünkü " sıradışı, büyük ve tuhaf" olduğunu söyledi.

"Hareket etmek benim için çok zor. Aslında kollarım veya bacaklarım yok" dedi. "Düşersem ayağa kalkmama yardım edecek birine ihtiyacım var. Bir nevi içine sıkıştım, biraz klostrofobik bir kostüm."

Tüyler ürpertici olduğu kadar yaratıcı da olan bu görünüm bizce de Klum'un bugüne kadarki en ikonik Cadılar Bayramı görünümlerinden biri!

BİZE ULAŞIN